15 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: we wtorek św. Szymona z Lipnicy; w sobotę św. Marii Magdaleny; w niedzielę za tydzień św. Brygidy.

W lipcu codziennie po Mszy o 11.00 odmawiamy Litanię do Krwi Chrystusa.

W poniedziałek o 9.30 i o 12.00 w sali nr 8 będzie można skorzystać z bezpłatnych badań kilku parametrów zdrowia. Dodatkowe informacje w gablocie.

Grupa Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” zaprasza na miting otwarty w czwartek o 18.30 w sali przy kawiarni „Nadzieja”. W mitingu otwartym mogą wziąć udział nie tylko osoby uzależnione, ale każdy zainteresowany.

Zbliża się wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców, z tej racji w najbliższą niedzielę po każdej Mszy Świętej poświęcenie samochodów i innych pojazdów mechanicznych na parkingach przy naszym kościele. Także we wtorek, 25 lipca, poświęcimy samochody po Mszach o 8.00, 11.00 i 18.00.

W niedzielę za tydzień, po raz trzeci będziemy odchodzić, ustanowiony przez papieża Franciszka, Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. W tym dniu odbędzie się Pierwsza Pielgrzymka Seniorów do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Rozpocznie się ona Mszą o 12.00, którą odprawi bp Jan Zając.

Zachęcamy do udziału w 43 Krakowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Tradycyjnie odbędzie się ona w dniach 6 – 11 sierpnia. Zapisy przyjmuje Siostra w kancelarii parafialnej od wtorku do soboty.

Składamy serdeczne podziękowanie za dzisiejsze ofiary na tacę, a także za wszystkie ofiary składane w kopertach i przesyłane na konto parafii. Środki te będą przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – trwający remont wejścia do kaplicy pojednania.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, który pisze o przyczynach fali przemocy we Francji oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Wyjeżdżającym na wakacje oraz odwiedzającym nasz kościół na szlaku wakacyjnych wędrówek życzymy dobrego odpoczynku, a pozostającym w mieście Bożej opieki w zadaniach codzienności.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234144
Dzisiaj: 105
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,030

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu