14 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: we wtorek św. Benedykta, patrona Europy; w środę św. Brunona Bonifacego z Kwerfutu; w czwartek św. Andrzeja Świerada i Benedykta; w sobotę św. Bonawentury; w niedzielę za tydzień MB Szkaplerznej.

W lipcu codziennie po Mszy o 11.00 odmawiamy Litanię do Krwi Chrystusa.

W czwartek nabożeństwo fatimskie w naszej parafii. Rozpoczniemy go czuwaniem modlitewnym od godziny 11.00. Od 16.30 okazja do spowiedzi. O 18.00 Msza Święta a po niej pokutna procesja różańcowa wokół kościoła. Po procesji poświęcenie dewocjonaliów i kontynuacja modlitewnego czuwania do godziny 21.00.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację w najbliższy piątek o godzinie 11.30 w Grocie Matki Bożej.

Przyjmujemy zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 6 – 11 sierpnia. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kancelarii parafialnej od wtorku do soboty. Zapisy u Siostry.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – trwający remont wejścia do kaplicy pojednania.

Zachęcamy do lektury nowego, wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”, który pisze m.in. o niezwykłej figurze Zmartwychwstałego z Medjugorie „Gościa Niedzielnego”, w którym artykuł „Krwawiąca rana” o rzezi wołyńskiej w jej 80 rocznicę oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety pod organami i w grocie.

Parafianom wyjeżdżającym na wakacje i wakacyjnym gościom naszej parafii życzymy udanego odpoczynku, a pozostającym w zadaniach codzienności sił i radości.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234830
Dzisiaj: 264
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,716

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu