13 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w poniedziałek św. Tomasza Apostoła; we wtorek rocznica poświęcenia katedry na Wawelu; w czwartek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej; w sobotę św. Jana z Dukli.

W lipcu codziennie po Mszy o 11.00 odmawiamy Litanię do Krwi Chrystusa.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek Godzina Święta o 17.00, a o 18.00 Msza Święta o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz o jedność Kościoła. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. W piątek nie będzie dodatkowych Mszy po południu. Będzie tylko Msza o 18.00. Nie będzie też czynna w piątek kancelaria parafialna.

Rozpoczynamy zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 6 – 11 sierpnia. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kancelarii parafialnej od wtorku do soboty. Zapisy u Siostry.

Zachęcamy do lektury czerwcowego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, w którym artykuł o Bogu Ojcu na dzień ojca oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety pod organami i w grocie.

Wszystkim korzystającym z wakacji życzymy dobrego odpoczynku, a pozostającym na miejscu Bożej opieki w zadaniach codzienności.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234837
Dzisiaj: 271
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,723

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu