12 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w środę św. Ireneusza; w czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych. W niedziele o 17.00 a w dni powszednie po Mszy wieczornej. Nabożeństwa do Serca Jezusowego będziemy celebrować do piątku. W sobotę zaczyna się lipiec – miesiąc modlitwy do ku czci Najświętszej Krwi Chrystusa. Codziennie po Mszy o 11.00 będziemy odmawiać Litanię do Krwi Chrystusa.

Spotkanie osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Medjugorie w czwartek po Mszy wieczornej, czyli ok. 18.45, w sali nr 8. Zapraszamy.

W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. O 8.00 Msza Święta wotywna a po niej różaniec fatimski. Od 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

W niedzielę za tydzień spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca na Mszy o 8.00.

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na pielgrzymkę do Tarnowca w sobotę 1 lipca. Informacje na plakacie w gablocie.

Dla wielu młodych ludzi nadchodzący czas jest momentem refleksji nad swoją dalszą życiową drogą. Zapewne niejeden młody człowiek zadaje sobie pytanie, czy Pan Bóg nie zaprasza mnie, aby szczególnie pójść za Nim i wejść na drogę formacji ku kapłaństwu. Wyższe Seminarium Duchowne w Krakowie informuje o rozpoczynającej się rekrutacji. Jej termin 7 lipca dla pierwszej tury i 8 września dla tury drugiej.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Apteka Gemini na os. Kazimierzowskim 30 od 1 lipca będzie pracować cyklu całodobowym.

Zachęcamy do lektury czerwcowego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, w którym artykuł o Bogu Ojcu na dzień ojca oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety pod organami i w grocie.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i wakacyjnym gościom naszej parafii życzymy dobrego odpoczynku, a pozostającym na miejscu Bożej pomocy w obowiązkach.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234143
Dzisiaj: 104
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,029

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu