11 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w środę św. Alojzego Gonzagi; w sobotę Uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych. W niedziele o 17.00 a w dni powszednie po Mszy wieczornej.

W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież, nauczycieli i wychowawców oraz rodziców na Mszę Świętą dziękczynną w piątek o 8.00. Będzie ona celebrowana przy głównym ołtarzu naszego kościoła.

W niedzielę za tydzień odbędzie się w Krakowie „Marsz dla życia i rodziny” Rozpocznie się on na placu Matejki o 12.00. Serdecznie zachęcamy do udziału. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

Także w niedzielę za tydzień Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach rodziny Radia Maryja.

Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dziś na tacę oraz wszystkie ofiary przesyłane na konto parafii i składane w kopertach. Gromadzone w ten sposób środki zostaną przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – remont wejścia do kaplicy pojednania, który właśnie został rozpoczęty i będzie trwał aż do późnej jesieni.

Dziękujemy również za różańce, które zbieraliśmy w maju. Zostały one naprawione i oczyszczone a następnie przekazane do Etiopii. Było ich kilkaset.

Zachęcamy do lektury czerwcowego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, w którym raport o zdrowiu Ojca Świętego Franciszka oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234144
Dzisiaj: 105
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,030

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu