10 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w poniedziałek bł. Piotra Dańkowskiego; we wtorek św. Antoniego z Padwy; w środę bł. Michała Kozala; w piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa; w sobotę Niepokalanego Serca Maryi.

Składamy serdeczne podziękowanie dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji procesji Bożego Ciała i angażują się w nabożeństwa oktawy tej uroczystości. Niech Pan Bóg wynagrodzi łaską: Siostrom, Służbie Liturgicznej i Scholi; Panu Organiście i Chórowi z jego Dyrygentką; Członkom Grup i Wspólnot naszej parafii, Asystom baldachimu, feretronów, sztandarów, Dzieciom pierwszokomunijnym i sypiącym kwiaty. Wszystkim Bóg zapłać!

Do czwartku odprawiamy nabożeństwa oktawy Bożego Ciała; dziś o 17.00, a po niedzieli o 17.30: nieszpory przed wystawionym Najświętszym Sakramentem a po nich procesja ze śpiewem Litanii do Serca Jezusowego. Wyjątkiem będzie wtorek, gdyż to trzynasty dzień czerwca. Zapraszamy więc na Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono od czuwania modlitewnego w Grocie po Mszy o 11.00. Od 16.30 okazja do spowiedzi. O 18.00 Msza Święta z kazaniem a po niej pokutna procesja różańcowa. Po jej zakończeniu poświęcenie dewocjonaliów w Grocie i dalszy ciąg czuwania modlitewnego do 21.00. W czwartek, na zakończenie oktawy poświęcenie wianków.

W piątek odpust w parafii Serca Jezusowego na os. Teatralnym. Suma odpustowa o 18.00. Natomiast w niedzielę za tydzień odpust w parafii św. Brata Alberta. Suma odpustowa o 11.00. Zachęcamy do udziału.

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację i Mszę Świętą w intencji obrony życia w sobotę o 10.00 w Grocie MB.

Za tydzień trzecia niedziela czerwca. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – remont wejścia do kaplicy pojednania.

Przyjmujemy jeszcze zapisy na pielgrzymkę do Medjugorie, którą planujemy w październiku tego roku. Wciąż niestety nie mamy kompletu uczestników. Zapisać się można u siostry w kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do lektury czerwcowego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, w którym frapujący wywiad o końcu naszego świata oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234147
Dzisiaj: 108
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,033

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu