19 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w poniedziałek św. Maksymiliana Marii Kolbego; we wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP; w czwartek św. Jacka.

Dziś kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie. Z tej racji po południu Msze Święte będą o 16.00 i 18.00. Czuwanie modlitewne rozpocznie się o 14.00 i będzie trwać do Mszy o 16.00. Od 17.00 będzie okazja do spowiedzi. O 18.00 uroczysta Msza Święta a po niej pokutna procesja różańcowa. Po procesji poświęcenie dewocjonaliów i dalszy ciąg czuwania modlitewnego do 21.00.

W poniedziałek we wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego Msze Święte poranne i Msza o 11.00 będą celebrowane w kaplicy pojednania, która jest poświęcona św. Maksymilianowi.

We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to święto zobowiązujące w sumieniu do uczestnictwa we Mszy Świętej. Msze w tym dniu jak w niedzielę. Na każdej Mszy poświęcenie ziół i kwiatów.

Grupa Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” zaprasza na miting otwarty w czwartek o 18.30. W mitingu otwartym może wziąć udział każdy. Zachęcamy do zainteresowania się tą inicjatywą szczególnie osoby, które doświadczają problemu alkoholizmu w swoim środowisku.

Zachęcamy z całego serca do podjęcia w sierpniu dobrowolnej abstynencji od alkoholu w intencji trzeźwości całego naszego narodu. Pod figurą Pana Jezusa jest wyłożona księga zobowiązań trzeźwościowych. Zachęcamy do wpisania do niej swych postanowień.

Za tydzień trzecia niedziela sierpnia. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszej parafii – trwający już remont wejścia do kaplicy pojednania.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, w który refleksja po Światowych Dniach Młodzieży oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Osobom gościnnie nawiedzającym nasz kościół i parafianom wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a pozostającym w domach i pracy sił do codziennych zadań.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234828
Dzisiaj: 262
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,714

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu