20 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w poniedziałek św. Piusa X; we wtorek NMP Królowej; w czwartek św. Bartłomieja; w sobotę Uroczystość MB Częstochowskiej.

W tym tygodniu odpust ku czci św. Bartłomieja w parafii w Mogile – suma odpustowa w czwartek o 18.00. Natomiast w sobotę odpust w parafii na os. Szklane Domy suma również o 18.00. Zachęcamy do udziału w tych uroczystościach.

Zachęcamy z całego serca do podjęcia w sierpniu dobrowolnej abstynencji od alkoholu w intencji trzeźwości całego naszego narodu. Pod figurą Pana Jezusa jest wyłożona księga zobowiązań trzeźwościowych. Zachęcamy do wpisania do niej swych postanowień.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę. Dziękujemy także za ofiary składane w kopertach i przesyłane bezpośrednio na konto parafii. Wszystkie otrzymane w ten sposób środki przeznaczamy na inwestycje w naszej parafii – remont wejścia do kaplicy pojednania. Prace remontowe jak widzimy postępują. Pierwszy etap naprawy jest na ukończeniu. W najbliższych dniach rozpocznie się etap drugi. Teraz zostanie rozebrana nawierzchnia placu bezpośrednio przed wejściem głównym do kościoła. Dlatego na dłuższy czas drzwi główne do kościoła będą zamknięte. Prosimy aby korzystać z pozostałych wejść do kościoła. Za utrudnienia przepraszamy.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

W niedzielę za tydzień przy naszym kościele kwestować będą wolontariusze Fundacji Mleko i Miód z Mistrzejowic.

Wyjeżdżającym na ostanie dni wakacji parafianom i wakacyjnym gościom naszego kościoła życzymy miłego odpoczynku. Wszystkim pozostającym w mieście sił do codziennych zadań.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234816
Dzisiaj: 250
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,702

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu