21 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w poniedziałek św. Augustyna; we wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek godzina święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. W piątek dodatkowe Msze Święte o 16.00 i 17.00. W sobotę Msza wotywna o 8.00. Od 9.00 odwiedzimy chorych z posługa sakramentalną. Po południu wieczór zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpocznie się on od modlitwy różańcowej o 17.15. O 18.00 Msza Święta a po niej medytacja przed wystawionym Najświętszym Sakramentem zakończona indywidualnym błogosławieństwem.

W sobotę rozpocznie się nawiedzenie naszej parafii przez ikonę św. Józefa organizowane przez Rycerzy Kolumba. Rozpoczęcie będzie mieć miejsce w czasie wieczoru zawierzenia o 17.15.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na pierwszy po wakacyjnej przerwie Męski Różaniec, który organizują Rycerze Kolumba. Mężczyzn chcących wspólnie wyrazić swą wiarę zapraszamy po Mszy o 12.30 do modlitwy różańcowej podczas procesji od naszego kościoła do Krzyża Nowohuckiego na os. Teatralnym.

Zachęcamy do podjęcia dobrowolnej abstynencji od alkoholu w intencji trzeźwości całego naszego narodu. Pod figurą Pana Jezusa jest wyłożona księga zobowiązań trzeźwościowych. Zachęcamy do wpisania do niej swych postanowień.

Ze względu na prace remontowe przy wejściu do kaplicy pojednania drzwi główne do kościoła są zamknięte. Prosimy aby korzystać z pozostałych wejść do kościoła. Za utrudnienia przepraszamy.

Z wyprzedzeniem informujemy, że od pierwszego poniedziałku września, czyli od czwartego września, będziemy przyjmować intencje mszalne na pierwsze półrocze przyszłego roku.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, który publikuje materiały o wyzwalaniu z alkoholizmu z oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234806
Dzisiaj: 240
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,692

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu