24 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w poniedziałek św. Stanisława Kostki; w środę śś. Męczenników Koreańskich; w czwartek św. Mateusza; w sobotę św. ojca Pio.

Dziś główna uroczystość odpustu mogilskiego. Suma odpustowa o 11.00. Ostatnia Msza Święta w Mogile o 18.00.

Nowy chór i zespół instrumentalny naszej parafii zaprasza osoby chcące śpiewać i grać w czasie liturgii na swoje spotkania w środy o 19.15 w sali nr 6.

Wspólnota Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” zaprasza na meeting otwarty, w którym może uczestniczyć każdy zainteresowany. Serdecznie zachęcamy do udziału osoby mające problemy z nadużywaniem alkoholu, czy też żyjące z takimi osobami oraz tych, którzy chcą po prostu poznać tę wspólnotę. Spotkanie w czwartek o 18.30 w sali naprzeciw kawiarni Nadzieja.

Oaza młodzieży naszej parafii zaprasza młodych na swoje spotkania w każdy piątek o 18.30 w sali oazowej – „Dziupli”.

Informujemy, że pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII oraz rodziców kandydatów z klas VII będzie w piątek 29 września po Mszy wieczornej w kościele.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę. Będą one przeznaczone na pokrycie kosztów remontu wejścia do kaplicy pojednania. Dziękujemy również za ofiary składane w kopertach i przekazywane na konto parafii. Wszystkie one zostaną przeznaczone na ten sam cel.

Za tydzień w naszym kościele będzie dzień modlitwy za młodzież. Towarzyszyć mu będzie kwesta na rzecz duszpasterstwa młodzieży w naszej parafii, w naszym dekanacie i w naszej archidiecezji.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, w którym świadectwo uczestników Światowych Dni Młodzieży z naszej parafii, „Gościa Niedzielnego” oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234277
Dzisiaj: 73
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,163

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu