23 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: we wtorek Najśw. Imienia Maryi; w środę św. Jana Chryzostoma; w czwartek święto Podwyższenia Krzyża; w piątek MB Bolesnej; w sobotę św. Korneliusza i Cypriana.

Serdecznie zapraszamy chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu na spotkanie w najbliższy poniedziałek o 17.30 w zakrystii. Także w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej pierwsze po wakacjach spotkanie ministrantów i lektorów w sali nr 2. Natomiast spotkanie rodziców ministrantów i lektorów w czwartek o 19.30 na plebanii.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację we wtorek o 16.00 w grocie Matki Bożej i spotkanie po w sali nr 9.

W środę kolejne nabożeństwo fatimskie. Tym razem jest to nabożeństwo odpustowe w 31 rocznicę koronacji MB Fatimskiej w naszym kościele. Nabożeństwu przewodniczyć będzie ks. bp Robert Chrząszcz. Po Mszy o 11.00 rozpocznie się modlitewne czuwanie. Od 16.30 spowiedź. O 18.00 uroczysta Msza Święta. Po niej różaniec pokutny. Nie będzie tym razem procesji ze względu na prace remontowe, które uniemożliwiają obejście kościoła. Po różańcu poświęcenie dewocjonaliów i dalszy ciąg czuwania do godziny 21.00. Serdecznie zapraszamy.

W czwartek święto Podwyższenia Krzyża. Nasza parafia jest zaproszona w tym dniu do udziału w odpuście mogilskim. Serdecznie zachęcamy wszystkich, abyśmy się spotkali na Mszy w bazylice mogilskiej o 18.00. Liturgii przewodniczyć będzie nasz Ksiądz Arcybiskup. Przed Mszą Świętą, o 17.00 Droga Krzyżowa na placu św. Jana Pawła II.

Także w czwartek w naszym parafialnym kinie będzie można obejrzeć film o św. Józefie, który towarzyszył peregrynacji ikony św. Józefa. Seans o 19.00. Zapraszamy.

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację i Mszę Świętą w obronie życia w sobotę o 10.00.

W przyszłą niedzielę pielgrzymka rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapraszamy do udziału w tej pielgrzymce. Od nas z parafii będzie jechał autobus. Wyjazd o 7.00. Powrót ok. 16.00. Osoby chętne prosimy, aby zapisały się w zakrystii dziś lub w następnych dniach. Koszt przejazdu to 30 złotych płatne w autobusie.

Nasza parafia organizuje także trzydniową pielgrzymkę do Ziemi Kłodzkiej w dniach 22 – 24 września (piątek – niedziela). W programie pielgrzymki m.in.: sanktuaria w Wambierzycach i Krzeszowie czy Skalne Miasto w Czechach. Szczegółowy program na plakatach przy kościele oraz na ulotkach pod organami i w grocie. Koszt 800 zł. Zapisy tylko do środy, 13 września, w zakrystii lub kancelarii. Zaliczka przy zapisie 300 zł.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – remont wejścia do kaplicy pojednania.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234137
Dzisiaj: 98
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,023

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu