26 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w poniedziałek św. Aniołów Stróżów; w środę św. Franciszka z Asyżu; w czwartek św. Faustyny Kowalskiej; w sobotę Matki Bożej Różańcowej.

Dziś po południu zapraszamy na Męski Różaniec. Po Mszy o 12.30 udamy się w procesji z modlitwą różańcową do Krzyża Nowohuckiego przy kościele Serca Jezusowego na os. Teatralnym.

Dziś rozpoczyna się październik. Zapraszamy serdecznie wszystkich a zwłaszcza dzieci i młodzież na nabożeństwa różańcowe w kościele. Dziś i w każdą niedzielę o 17.00 a w dni powszednie o 17.30.

W środę wieczorem grupa parafian z ks. proboszczem wyjeżdża na tygodniową pielgrzymkę do Medjugorie. Z tego powodu w tym tygodniu nie będzie spotkania pogłębienia wiedzy religijnej.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 16.30 godzina święta. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Po południu w piątek dodatkowa Msza Święta o 16.00. W sobotę o 8.00 Msza wotywna a po niej różaniec fatimski. Od 9.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Po południu w sobotę wieczór wynagrodzenia i zawierzenia. Rozpocznie się on modlitwą różańcową o 17.15. O 18.00 Msza Święta. Po niej medytacja i indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

W październiku, miesiącu różańca, serdecznie zachęcamy do włączenia się do Wspólnoty Żywego Różańca w naszej parafii. Można dołączyć do tradycyjnych Róż zgłaszając swoją wolę siostrze w kancelarii parafialnej lub do Róż Rodziców modlących się za swoje rodziny. Ulotki z informacją na ten temat na stolikach z gazetami.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Siostra w kancelarii parafialnej przyjmuje wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę przed wybraną Mszą Świętą. Za poleconych w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się w przez cały listopad na codziennym różańcu.

Zachęcamy do lektury nowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym wspomnienie o opiece św. Jana Pawła II nad naszą parafią; „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii; dwumiesięcznika „Trwajcie w miłości” oraz „Gościa Niedzielnego”. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234275
Dzisiaj: 71
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,161

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu