27 Niedziela Zwykła

Na początek oddaję głos siostrom, które kwestują przy naszym kościele.

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w poniedziałek bł. Wincentego Kadłubka; w środę św. Jana XXIII; w piątek bł. Honorata Koźmińskiego.

Przeżywamy październik. Zapraszamy serdecznie wszystkich a zwłaszcza dzieci i młodzież na nabożeństwa różańcowe w kościele. Dziś i w każdą niedzielę o 17.00 a w dni powszednie o 17.30.

Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na spotkanie we wtorek o 16.30 w sali nr 9.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację w Grocie i po niej na spotkanie w sali nr 9 w czwartek o 16.00.

W piątek będziemy przeżywać ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, na które serdecznie zapraszamy. Od Mszy o 11.00 rozpocznie się modlitewne czuwanie. Od 16.30 spowiedź. O 18.00 uroczysta Msza Święta a po niej różaniec pokutny. Nie będzie niestety procesji, gdyż trwa remont przed głównym wejściem do kościoła. Pod różańcu poświęcenie dewocjonaliów i dalszy ciąg czuwania modlitewnego do 21.00.

W październiku, miesiącu różańca, serdecznie zapraszamy do Wspólnoty Żywego Różańca w naszej parafii. Można dołączyć do tradycyjnych Róż zgłaszając swoją wolę siostrze w kancelarii parafialnej lub do Róż Rodziców modlących się za swoje rodziny. Ulotki z informacją na ten temat na stolikach z gazetami. Warunek ten sam codzienna modlitwa jednym dziesiątkiem różańca.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Siostra w kancelarii parafialnej przyjmuje wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę przed wybraną Mszą Świętą. Za poleconych w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się przez cały listopad na codziennym różańcu.

Zachęcamy do lektury październikowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym s. Ligia zamieszcza reportaż z beatyfikacji rodziny Ulmów; „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii, „Gościa Niedzielnego” oraz „Gościa Extra” poświęconego objawieniom maryjnym. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234814
Dzisiaj: 248
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,700

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu