28 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w poniedziałek św. Jadwigi; we wtorek św. Ignacego z Antiochii; w środę św. Łukasza; w czwartek bł. Jerzego Popiełuszki; w piątek św. Jana Kantego.

Zapraszamy serdecznie wszystkich a zwłaszcza dzieci i młodzież na nabożeństwa różańcowe w kościele. W niedziele o 17.00, a w dni powszednie o 17.30.

Wspólnota Anonimowych Alkoholików zaprasza na miting otwarty, a którym udział może wziąć każdy, nie tylko alkoholicy. Będzie on w czwartek o 18.30 w sali naprzeciw kawiarni Nadzieja.

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację i Mszę Świętą w intencji obrony życia w sobotę o 10.00.

W przyszłą niedzielę Msza o 11.00 będzie ofiarowana w intencji całej parafii przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II od Wspólnoty Żywego Różańca.

Zapraszamy do Wspólnoty Żywego Różańca. Można dołączyć do tradycyjnych Róż zgłaszając swoją wolę siostrze w kancelarii parafialnej lub do Róż Rodziców modlących się za swoje rodziny. Ulotki z informacją na ten temat na stolikach z gazetami. Warunek ten sam codzienna modlitwa jednym dziesiątkiem różańca.

Siostra w kancelarii parafialnej przyjmuje wypominki za zmarłych.

Nasza parafia organizuje wyjazd do Myślenic na spektakl pt. „Płoń, ogniu, płoń!” Wyjazd w sobotę o 15.30. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Cena 30 zł.

Oaza Młodzieży naszej parafii organizuje akcję „Znicz”. W jej ramach będzie można nabyć znicze w dwie kolejne niedziele 22 i 29 października.

Zapraszamy do kina parafialnego. W repertuarze film „Ulmowie. Błogosławiona rodzina”. Ten film to duchowa przygoda, która wzrusza i inspiruje. Zapraszamy też na kolejne odcinki serialu „The Chosen” z polskim lektorem. Informacja o seansach na plakatach i na stronie kina. Przypominamy o rezerwacji darmowych wejściówek.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego”, „Gościa Niedzielnego”, w którym polecamy materiały na 45 rocznice wyboru Jana Pawła II i odpowiedzi papieża Franciszka na głośne wątpliwości kardynałów. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Ogłoszenia, o które nas poproszono: W Hospicjum św. Łazarza, do końca listopada działa punkt informacyjnym dla rodzin, które opiekują się swymi bliskimi, wymagającymi całodobowej opieki. Hospicjum prowadzi też szkolenia dla takich rodzin. Szczegółowe informacje na ulotkach z tyłu kościoła i w grocie oraz na plakacie.

Wspólnota „Gaudete” zaprasza na weekendowe rekolekcje, w których Bóg może przemienić Twoje życie. Odbędą się one od 20 do 22 października. Informacje i zapisy na stronie wspólnoty „Gaudete” i w kawiarni nadzieja.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234143
Dzisiaj: 104
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,029

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu