31 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w czwartek Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w piątek św. Leona Wielkiego; w sobotę św. Marcina z Tours.

Przez cały listopad będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych na różańcu w Grocie Matki Bożej o 17.15 w dni powszednie. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych roczne i listopadowe.

W wtorek mija 18 rocznica śmierci ks. Józefa Gorzelanego – budowniczego naszego kościoła. Polecamy go modlitwie wszystkich parafian.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację w Grocie Matki Bożej w czwartek o 16.00 i na spotkanie bezpośrednio po niej w sali nr 9.

Przypominamy, że w naszej parafii można skorzystać z bezpłatnych porad radcy prawnego mecenasa Marka Grochala. Spotkać się z nim można w czwartki o 17.00 w kancelarii parafialnej.

Oaza młodzieży naszej parafii zaprasza na Patriotyczne Śpiewogranie w kaplicy pojednania w piątek wieczorem o 19.00.

W sobotę obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Na Mszy o 11.00 będziemy modlić się w szczególny sposób za Ojczyznę. Po Mszy chór „Arka” da koncert pieśni patriotycznych.

Zachęcamy do lektury nowego listopadowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym wspomnienie o ks. Józefie Gorzelanym z racji rocznicy jego śmierci, „Biuletynu Informacyjnego”, „Gościa Niedzielnego”, a także „Gościa Extra”, o najważniejszych objawieniach maryjnych. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234830
Dzisiaj: 264
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,716

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu