32 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w poniedziałek świętych pierwszych męczenników polskich; w piątek św. Elżbiety Węgierskiej; w sobotę bł. Karoliny Kózkówny.

Przez cały listopad w dni powszednie modlimy się na różańcu za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych w Grocie Matki Bożej o 17.15. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych.

W poniedziałek 13ty dzień listopada. Zapraszamy na fatimskie czuwanie modlitewne. Rozpocznie sią ono od Mszy Świętej o 11.00 i będzie trwać do Mszy wieczornej.

Straż Honorowa Serca Jezusowego zaprasza na spotkanie we wtorek o 16.30 w sali nr 9.

Także we wtorek o 16.00 Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na Drogę Krzyżową w intencji zmarłych.

Grupa Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” zaprasza na miting otwarty w czwartek o 18.30 w sali naprzeciw kawiarni Nadzieja. W mitingu otwartym może wziąć udział każdy nie tylko osoby uzależnione. Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się tą możliwością zwłaszcza osoby, które borykają się z problemem alkoholizmu w swojej rodzinie.

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację w sobotę o 10.00 i po niej na Mszę Świętą w intencji obrony życia ludzkiego.

Za tydzień trzecia niedziela listopada. Ofiara z tacy przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele – remont wejścia do kaplicy pojednania, którego pierwszy etap (prace na zewnątrz) właśnie się zakończył. W związku z tym drzwi główne naszego kościoła są na nowo otwarte. Kontynuacja prac remontowych nastąpi w przyszłym roku. Remontowane będzie wnętrze klatki schodowej do kaplicy pojednania.

Także za tydzień będziemy przeżywać Dzień Ubogich z tej racji gościć będziemy ks. Jacka Krzemienia, który wygłosi słowo Boże i będzie kwestował na rzecz bezdomnych, którymi opiekuje się jego wspólnota „Chleb i światło”.

Zachęcamy do lektury listopadowego numeru „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego”, „Gościa Niedzielnego”. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek na os. Kościuszkowskim 7 zaprasza w najbliższą sobotę na dzień otwarty o 9.30. Tym samym szkoła rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2023/24.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234832
Dzisiaj: 266
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,718

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu