33 Niedziela Zwykła

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w poniedziałek św. Rafała Kalinowskiego; we wtorek Ofiarowanie NMP; w środę św. Cecylii; w piątek św. Męczenników Wietnamskich; w sobotę św. Katarzyny. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla.

Przez cały listopad w dni powszednie modlimy się na różańcu za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych o 17.15. W kancelarii parafialnej przyjmujemy jeszcze wypominki za zmarłych.

W środę wspomnienie św. Cecylii męczennicy – patronki muzyki i śpiewu kościelnego. Polecamy modlitwie wszystkich parafian naszych parafialnych muzyków: Organistów, Chóry naszej parafii z ich Dyrygentami, Scholę Dzieci i opiekujące się nią Siostry, Zespół muzyczny Oazy młodzieżowej. Wyrażamy im naszą wdzięczność za zaangażowanie w liturgię naszej parafii.

Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę w intencji Kościoła, Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych w niedzielę za tydzień o 17.30.

Zachęcamy dzieci i całe rodziny do udziału w kolejnej edycji konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. W tym roku hasłem konkursu są słowa: „Nie było miejsca dla Ciebie w Betlejem w żadnej gospodzie… Syn Boży narodzony w ubóstwie i chłodzie”.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na ogólnopolskie czuwanie Wspólnoty w Częstochowie w nocy z 9 na 10 grudnia. Szczegóły w gablocie parafialnej.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę. Zebrane środki zostaną przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – remont wejścia do kaplicy pojednania.

Zachęcamy do lektury listopadowego numeru „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” i „Gościa Niedzielnego”, w którym teksty na dzisiejszy Światowy Dzień Ubogich. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Z okazji wspomnienia św. Cecylii parafia MB Częstochowskiej na Szklanych Domach organizuje Weekend Muzyki Kościelnej. W sobotę i niedzielę – 25 i 26 listopada. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie parafialnej.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234816
Dzisiaj: 250
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,702

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu