Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

W liturgii w nadchodzącym tygodniu: w czwartek św. Andrzeja Apostoła.

Do końca listopada w dni powszednie modlimy się na różańcu za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych o 17.15. W kancelarii parafialnej przyjmujemy jeszcze wypominki za zmarłych.

Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę w intencji Kościoła, Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych dziś o 17.30.

W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 16.30 Godzina Święta przed pierwszym piątkiem. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i 15.00 do 18.00. Dodatkowe Msze Święte w piątek o 16.00 i 17.00. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII – Msza Święta o 18.00 i po niej spotkanie w kościele. W sobotę o 8.00 Msza wotywna i po niej różaniec fatimski. Po południu wieczór zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. O 17.15 różaniec. O 18.00 Msza Święta, a po niej medytacja przed Najświętszym Sakramentem zakończona indywidualnym błogosławieństwem.

Za tydzień rozpoczyna się Adwent – duchowe przygotowanie do Bożego Narodzenia. Już teraz zapraszamy na Roraty codziennie o 6.00 i 18.00. Od niedzieli za tydzień będzie też można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny oraz ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie wykonane przez dzieci z parafialnej scholi.

W przyszłą niedzielę na Mszy o 8.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy o 12.30 Męski Różaniec – modlitwa mężczyzn i w intencji mężczyzn w drodze od naszego kościoła do Krzyża Nowohuckiego przy kościele Serca Jezusowego.

Zachęcamy dzieci i całe rodziny do udziału w kolejnej edycji konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Szczegóły konkursu na plakacie w gablocie parafialnej i na stronie internetowej parafii.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na ogólnopolskie czuwanie Wspólnoty w Częstochowie w nocy z 9 na 10 grudnia. Szczegóły w gablocie parafialnej.

Diecezjalny duszpasterz niesakramentalnych związków małżeńskich zaprasza osoby żyjące w takich związkach na adwentowy dzień skupienia, który odbędzie się w kościele Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich w sobotę, 2 grudnia o 16.00. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.

Zachęcamy do lektury listopadowego numeru „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” i „Gościa Niedzielnego”. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234144
Dzisiaj: 105
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,030

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu