5 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Agaty; we wtorek śś. Męczenników z Japonii; w sobotę św. Scholastyki.

Dziś Młodzieżowy Wolontariat Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego zaprasza po Mszach Świętych na zimową herbatkę i własnoręcznie pieczone pierniczki. Poczęstunek w będzie serwowany przy drzwiach kościoła i w sali nr 8. Zbierane dobrowolne ofiary zostaną przeznaczone na wakacyjny wyjazd młodzieży i działania wolontariatu.

Także dziś po Mszy o 12.30 męski różaniec. Rycerze Kolumba zapraszają wszystkich do modlitwy mężczyzn i za mężczyzn w procesji od naszego kościoła do Krzyża Nowohuckiego na os. Teatralnym.

Od jutra będziemy przyjmować intencje mszalne na drugie półrocze tego roku. Jutro intencje będziemy przyjmować w kaplicy pojednania od 13.00. W kolejne dni w kancelarii parafialnej w godzinach dyżuru księdza.

Straż Honorowa Najświętszego Serca Jezusowego zaprasza na spotkanie w najbliższy wtorek o 16.30 w sali nr 9.

Z racji Światowego Dnia Chorych w najbliższą sobotę na Mszy Świętej o 11.00 będziemy udzielać sakramentu namaszczenia chorych. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy zmagają się z chorobami, aby przyjęli sakrament umocnienia w walce z chorobą i cierpieniem.

W parafialnym kinie „Arka” dziś po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg” a o 17.00 „Dźwięk wolności”. Repertuar kina na luty na stolikach z gazetami.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, nowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym materiały na Dzień Chorych oraz „Biuletynu Informacyjnego”. Gazety pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234815
Dzisiaj: 249
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,701

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu