6 Niedziela Zwykła

Na początku oddaję głos siostrom, które kwestują dziś przy naszym kościele.

Przed nami ostatnie dni przed Wielkim Postem. Jutro i we wtorek nabożeństwo czterdziestogodzinne. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przy głównym ołtarzu od 8.30 do 18.00. Także Msze o 8.00 i 11.00 będą sprawowane przy głównym ołtarzu. O 17.30 Nieszpory Eucharystyczne. Te dwa dni to czas modlitwy o dobre przeżycie Wielkiego Postu i rekolekcji parafialnych dla dobrego przygotowania się do dobrego przeżycia Wielkanocy.

We wtorek 13ty dzień lutego. Czuwanie fatimskie w tym dniu będzie połączone z nabożeństwem czterdziestogodzinnym.

W środę Popielec. Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 16.00; 18.00 i dodatkowo o 19.00. Spowiedź w Popielec kwadrans przed każdą Mszą. Ofiara zbierana na tacę w będzie przeznaczona na pomoc ubogim. W Popielec obowiązuje post ścisły. W tym dniu nie będzie czynna kancelaria parafialna.

Grupa Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” zaprasza na miting otwarty w najbliższy czwartek o 18.30 w sali naprzeciwko kawiarni Nadzieja. W mitingu otwartym może wziąć udział każdy, nie tylko osoby borykające się nałogiem.

W Wielkim Poście zapraszamy w każdy piątek na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 dla dzieci o 17.15 dla dorosłych i o 19.00 dla młodzieży.

Wspólnota Duchowej Adopcji zaprasza na adorację i Mszę Świętą w intencji obrony życia w sobotę o 10.00 w Grocie.

W niedzielę za tydzień pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o 16.00. Bezpośrednio po nich Msza Święta już bez kazania.

W parafialnym kinie „Arka” dziś po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg” a o 14.00 „The Chosen” sezon 3 odcinek 6. Pełny repertuar kina na luty na stolikach z gazetami.

Pragniemy poinformować, że nasz parafianin Bartosz Starowicz, który odbywa studia teologiczne w seminarium w Lublinie został dopuszczony do święceń diakonatu. Odbędą się one 4 maja tego roku. Polecamy modlitwie parafian kleryka Bartosza, wszystkich przygotowujących się do święceń i sprawę nowych powołań. Informacja niniejsza ma charakter zapowiedzi. Ktokolwiek miałby jakieś obiekcje co do święceń kleryka Bartosza jest proszony o zgłoszenie ich ks. proboszczowi, Rektorowi Seminarium w Lublinie lub Arcybiskupowi Lubelskiemu.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Gościa Extra” na Wielki Post, lutowego numeru „Głosu Arki Pana” oraz „Biuletynu Informacyjnego”. Gazety pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Siostry salezjanki organizują półkolonię dla dzieci w pierwszym tygodniu ferii. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234860
Dzisiaj: 294
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,746

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu