1 Niedziela Wielkiego Postu

Rozpoczęliśmy Wielki Post.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Dziś i w każdą niedzielę Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o 16.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza Święta bez kazania. W każdy piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych i o 19.00 dla młodzieży. Z wyprzedzeniem pragniemy poinformować, że rekolekcje wielkopostne odbędą się w piątym tygodniu Wielkiego Postu, czyli od 17 do 20 marca. Natomiast dzieci ze szkół podstawowych rekolekcje będą mieć od 6 do 8 marca. W piątek 1 marca będziemy przeżywać w naszym kościele nabożeństwo stacyjne. Zachęcamy do spowiedzi przez Wielkanocą i prosimy, aby nie odkładać jej na dni wielkiego tygodnia, ale już teraz oczyścić swoje sumienie, by owocnie przeżyć czas Wielkiego Postu. 

W liturgii w tym, tygodniu w czwartek święto Katedry św. Piotra.

Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą w intencji Kościoła, Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych w niedzielę za tydzień o 17.30.

W parafialnym kinie „Arka” dziś po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg” a o 14.00 „Dźwięk wolności”. Za tydzień po Mszy o 11.00 kolejny odcinek serialu dla dzieci „Księga Ksiąg” a o 14.00 „The Chosen” sezon 3 odcinek 7. Pełny repertuar kina na luty można znaleźć na stolikach z gazetami.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Gościa Extra” na Wielki Post, lutowego numeru „Głosu Arki Pana” oraz „Biuletynu Informacyjnego”. Gazety pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234821
Dzisiaj: 255
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,707

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu