2 Niedziela Wielkiego Postu

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Dziś i w każdą niedzielę Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o 16.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza bez kazania. W piątki nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30 dla dzieci o 17.15 dla dorosłych i o 19.00 dla młodzieży.

W najbliższy piątek będziemy przeżywać w naszym kościele nabożeństwo stacyjne. Rozpoczniemy je Mszą Świętą o 18.00. Będzie jej przewodniczył ks. biskup Jan Zając. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do 21.00. Nabożeństwo takie odbywa się każdego dnia Wielkiego Postu w różnych kościołach naszego miasta. Ich celem jest modlitwa o dobre przeżycie Wielkiego Postu, prawdziwe nawrócenie i pogłębienie wiary krakowian. Serdecznie zapraszamy.

Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą w intencji Kościoła, Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych dziś o 17.30.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek godzina święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. W piątek nie będzie dodatkowych Mszy po południu, będzie jedynie Msza o 18.00. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w piątek na Mszę o 18.00 i adorację Najświętszego Sakramentu po niej. W sobotę Msza wotywna o 8.00 i po niej różaniec fatimski. Od 9.00 odwiedzimy chorych z komunią świętą. Po południu wieczór zawierzenia Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Rozpocznie się on modlitwą różańcową o 17.15. O 18.00 Msza a po niej medytacja przed Najświętszym Sakramentem zakończona indywidualnym błogosławieństwem. Serdecznie zapraszamy.

W niedzielę za tydzień męski różaniec. Rycerze Kolumba zapraszają do wspólnej modlitwy mężczyzn i za mężczyzn w drodze od naszego kościoła do krzyża nowohuckiego na os. Teatralnym. Różaniec będzie miał miejsce po Mszy o 12.30.

W parafialnym kinie „Arka” dziś po Mszy o 11.00 kolejny odcinek serialu dla dzieci „Księga Ksiąg” a o 14.00 „The Chosen” sezon 3 odcinek 7.

Organizujemy wyjazd do Myślenic na spektakl grupy teatralnej Misterium pt. „Zmartwychwstanie”. Termin to sobota 09.03.2024 o 16.30. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Koszt 30 zł.

Szopki naszego parafialnego konkursu wróciły z wystawy w bibliotece dla dzieci. Autorów prosimy o odebranie swoich prac z antresoli naszego kościoła.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, lutowego numeru „Głosu Arki Pana” oraz „Biuletynu Informacyjnego”. Gazety pod organami i w grocie.


Ogłoszenia, o które nas poproszono: 10 Zespół Szkół Specjalnych na os. Sportowym 28 zaprasza na dni otwarte w soboty 2 marca i 6 kwietnia. Szkoła kształci młodzież z niepełnosprawnością intelektualną. Szczegóły na plakacie. 20 Parafia MB Różańcowej na Piaskach Nowych zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Fatimy na przełomie maja i czerwca. Szczegóły na plakacie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234861
Dzisiaj: 295
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,747

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu