3 Niedziela Wielkiego Postu

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Dziś i w każdą niedzielę Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o 16.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza a potem kolejne według niedzielnego porządku. Na Gorzkich Żalach za tydzień i w następne niedziele będziemy zbierać ofiary na dekorację Ciemnicy i Bożego Grobu. W piątki Droga Krzyżowa o 16.30 dla dzieci o 17.15 dla dorosłych i o 19.00 dla młodzieży.

Dziś po Mszy o 12.30 męski różaniec. Rycerze Kolumba zapraszają do wspólnej modlitwy mężczyzn i za mężczyzn w drodze od naszego kościoła do krzyża nowohuckiego na os. Teatralnym.

W parafialnym kinie „Arka” dziś po Mszy o 11.00 kolejny odcinek serialu dla dzieci „Księga Ksiąg”.

W liturgii w poniedziałek święto św. Kazimierza, królewicza.

W tym tygodniu będziemy przeżywać rekolekcje wielkopostne dla dzieci ze szkół podstawowych naszej parafii. Spotkania rekolekcyjne będą się odbywać od środy do piątku o 9.30 i 11.00. Z tego względu nie będzie Mszy Świętej o 11.00 w środę, czwartek i piątek.

Przypominamy, że rekolekcje dla dorosłych i młodzieży będą w naszej parafii od niedzieli 17go do środy 20go marca. Serdecznie prosimy, aby rezerwować sobie czas na udział w rekolekcjach.

Organizujemy wyjazd do Myślenic na spektakl pt. „Zmartwychwstanie”. W sobotę o 16.30. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Koszt 30 zł.

Szopki naszego parafialnego konkursu są do odebrania na antresoli kościoła.

Zachęcamy do lektury nowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym między innymi zapowiedź Kongresu Eucharystycznego naszej diecezji; „Gościa Niedzielnego”, „Gościa. Historia Kościoła” oraz „Biuletynu Informacyjnego”. Gazety pod organami i w grocie.



Ogłoszenia, o które nas poproszono: 10 Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 101 serdecznie zapraszają przyszłych pierwszoklasistów wraz z Rodzicami na Dzień Otwarty Szkoły we wtorek 5 marca w godzinach 17.00 - 18.30. Jednocześnie informujemy, że 1 marca rozpoczęły się zapisy uczniów do klas pierwszych. Szczegóły na plakatach. 20 Parafia na os. Szklane Domy zaprasza na Wielkopostny Koncert Chórów. Wystąpi aż 8 zespołów w tym dwa chóry z naszej parafii („Arka” i „Arka Cantores”). Koncerty będzie w niedzielę za tydzień o 18.00. Szczegóły na plakacie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234821
Dzisiaj: 255
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,707

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu