4 Niedziela Wielkiego Postu

Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza a potem kolejne według niedzielnego porządku. Na Gorzkich Żalach dziś i w następne niedziele będziemy zbierać ofiary na dekorację Ciemnicy i Bożego Grobu.

W parafialnym kinie „Arka” dziś po Mszy o 11.00 kolejny odcinek serialu dla dzieci „Księga Ksiąg”. Natomiast o 14.00 „The Chosen” odcinek 8 sezonu 3go. Za tydzień po Mszy o 11.00 „Księga Ksiąg” natomiast o 14.00 premiera filmu: „Matka Teresa. Nie ma większej miłości”.

W środę 13ty dzień marca. Zapraszamy na modlitewne czuwanie fatimskie. Rozpocznie się ono po Mszy o 11.00 i będzie trwało do Mszy wieczornej.

Straż Honorowa Najśw. Serca Jezusowego zaprasza na spotkanie we wtorek o 16.30 w sali nr 9. Natomiast Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza w czwartek o 16.00 na adorację w grocie i po niej na spotkanie w sali nr 9. W sobotę natomiast Wspólnota duchowej Adopcji zaprasza na modlitwę w grocie o 10.00 i Mszę o 11.00 w intencji obrony życia dzieci poczętych.

W piątek Droga Krzyżowa o 16.30 dla dzieci o 17.15 dla dorosłych i o 19.00 dla młodzieży. Serdecznie zapraszamy!

Za tydzień rozpoczynamy nasze rekolekcje parafialne. Poprowadzi je dla nas ks. Wojciech Kozłowski ze zgromadzenia księży misjonarzy. W niedzielę kazania rekolekcyjne na wszystkich Mszach oraz na Gorzkich Żalach. Rekolekcje tradycyjnie będą trwały od niedzieli do środy przyszłego tygodnia.

Niedziela za tydzień jest trzecią w marcu. Taca będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – spłatę remontu wejścia do kaplicy pojednania.

Zachęcamy do spowiedzi wielkanocnej. Prosimy, aby spowiedzi nie odkładać na Wielki Tydzień. Spowiadamy w każdy dzień powszedni od 6.00 do 8.30 i od 16.30 do 18.00. W niedziele kwadrans przed każdą Mszą Świętą.

Za tydzień Zespół Charytatywny naszej parafii będzie rozprowadzał baranki i paschaliki Caritas. Natomiast dzieci z parafialnej Scholi palmy na niedzielę palmową.

Zachęcamy dzieci i całe rodziny do konkursu na najpiękniejszą własnoręcznie zrobioną palmę. Konkurs odbędzie się w niedzielę palmową po Mszy o 11.00.Ogłoszenie, o które nas poproszono: Szkoła Podstawowa nr 86 zaprasza na dzień otwarty w najbliższy czwartek o 17.30. Równocześnie informuje, że uruchamia zapisy do klasy 1 i zerówki. Szczegóły na plakacie.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, który pisze o roli kobiet w Kościele, „Gościa. Historia Kościoła” oraz „Biuletynu Informacyjnego”. Gazety pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234860
Dzisiaj: 294
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,746

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu