3 Niedziela Adwentu

Serdecznie zapraszamy na roraty. Celebrujemy je w dni powszednie o 6.00 i 18.00. Na 18.00 serdecznie zapraszamy dzieci. Zachęcamy, aby dzieci przychodziły z lampionami i przynosiły serduszka na losowanie figury Matki Bożej.

Przed kościołem u wolontariuszek Parafialnego Zespołu Charytatywnego można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

Tylko na Mszach o 8.00, 9.30, 11.00 i 12.30: Natomiast dzieci z parafialnej scholi kwestują na wyjazd w czasie ferii zimowych rozprowadzając przygotowane przez siebie paczki siana na stół wigilijny.

Również dziś spotkanie Wspólnoty Rodzin naszej parafii. Rozpocznie się ono adoracją Najświętszego Sakramentu w kaplicy pojednania o 14.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny pragnące pogłębić swoją duchowość małżeńską i rodzinną.

Od środy Msze Święte o 8.00 i 11.00 będą celebrowane przy ołtarzu głównym. Nie będzie też adoracji Najświętszego Sakramentu, gdyż w Grocie będzie przygotowywana dekoracja szopki bożonarodzeniowej.

Szopka będzie w Grocie ze względu na remont posadzki kościoła, który będzie prowadzony po nowym roku.

Chorych, których nie odwiedzamy regularnie w pierwsze soboty miesiąca, a którzy chcieliby odwiedzin księdza przed świętami z posługą sakramentalną prosimy zgłosić w kancelarii parafialnej. Odwiedzimy ich w sobotę od 9.00.

W niedzielę za tydzień Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą o 17.30 w intencji Kościoła, Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i jego założyciela oraz ofiarodawców.

W „Pamiątkach”, zakrystii i kancelarii można nabyć poświęcone opłatki wigilijne. Składane przy tej okazji ofiary będą w całości przeznaczone na remont elewacji zachodniej ściany naszego kościoła.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, przekazywane w kopertach i wpłacane bezpośrednio na konto parafii. Będą one w całości przeznaczone na remont elewacji ściany zachodniej naszego kościoła.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego”, „Głosu Arki Pana”, oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym dziś dodatek: płyta z melodiami kolęd – bardzo dobra jako podkład do rodzinnego kolędowania. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234832
Dzisiaj: 266
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,718

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu