4 Niedziela Zwykła

W naszej wspólnocie witamy ks. Janusza Rabiniaka, który decyzją ks. arcybiskupa będzie pomagał w duszpasterstwie naszej parafii. Życzymy ks. Januszowi błogosławieństwa Bożego i pomyślności w pracy pośród nas.

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Agaty; w środę św. Pawła Miki i męczenników japońskich.

Od jutra w kancelarii parafialnej będziemy przyjmować intencje mszalne na drugie półrocze tego roku.

W poniedziałek o 9.00 Szkoła Podstawowa nr 101 z racji 54 rocznicy swego powstania zaprasza na Mszę Świętą w intencji Uczniów, Nauczycieli, Pracowników, Rodziców i Absolwentów.

Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na Mszę Świętą w uroczystość św. Marii De Mattias w poniedziałek o 18.00. Po Mszy można się zapisać do Stowarzyszenia i nabyć modlitewniki i różańce.

W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca – godzina święta o 17.00.

Od czwartku ponownie odbywać się będą spotkania pogłębienia wiedzy religijnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Pismem Świętym, historią Kościoła, Katechizmem Kościoła Katolickiego i modlitwą na spotkania po wieczornej Mszy w sali nr 8.

Zachęcamy do lektury „Biuletynu Informacyjnego”, nowego numeru „Głosu Arki Pana” w którym znajdziemy artykuł o nadchodzącym dniu chorych i historyczne wspomnienie o wizytacji naszej parafii przez kard. Wojtyłę oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. szereg materiałów o pojednaniu i wybaczeniu wzajemnym. Gazety można znaleźć na stoliku pod organami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234860
Dzisiaj: 294
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,746

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu