5 Niedziela Wielkiego Postu

Nowe obostrzenia przepisów przeciw epidemii, które mają obowiązywać do Wielkiej Soboty, pozwalają na obecność tylko 5 osób na Mszy Świętej i nabożeństwach. Bardzo przepraszamy, ale do kościoła na Mszę Świętą możemy przyjąć tylko osoby, które prosiły o polecenie swoich intencji na danej Mszy. Prosimy, aby te osoby podeszły do drzwi zewnętrznych zakrystii. Przepraszamy i prosimy o zrozumienie.

Dziś i w następną niedzielę liturgię Mszy Świętej o 9.30 będziemy próbować transmitować w internecie na parafialnym profilu facebook.com/ArkaPana. Jeśli nasza próba się uda to podobnie będziemy transmitować liturgię Triduum Sacrum.

Jak na razie spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele odbywa się według normalnych zasad. Prosimy jednak mieć świadomość, że także w kaplicy pojednania i grocie nie może być więcej niż 5 osób równocześnie.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierają materialnie naszą parafię przez wpłaty na konto parafii lub przynosząc ofiary do kancelarii czy też zakrystii albo też wrzucając do skarbony w grocie. Polecamy się wielkodusznej pamięci parafian i dobrodziejów. Obecna sytuacja stawia bowiem parafię w niebezpieczeństwie niewypłacalności.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234837
Dzisiaj: 271
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,723

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu