Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Drodzy Bracia i Siostry, Szanowni Parafianie!
Zechciejcie przyjąć najlepsze życzenia na Wielkanoc. W tych niezwykłych warunkach w jakich przychodzi nam w tym roku świętować pamiątkę Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana Jezusa, jeszcze mocniej uświadamiamy sobie jak bardzo nasze życie jest kruche i delikatne. Szukamy więc oparcia w Bogu, który jedyny może nas zbawić. Życzymy więc serdecznie wszystkim odnalezienia bliskości Jezusa Zmartwychwstałego a przez to pokoju serca i nadziei. Niech Święta przeżyte w izolacji pomogą nam docenić i cieszyć się bliskością Boga i bliskością naszych bliźnich, gdy izolacja się skończy i będziemy mogli wrócić do spotkań. Niech to trudne do-świadczenie świąt bez możliwości obecności na liturgii w kościele pomoże nam cieszyć się wspólnym świętowaniem, gdy do kościoła będziemy mogli wrócić. Pan Jezus, który zwyciężył grzech, śmierć i wszystkie ich pułapki niech nas poprowadzi przez ciemną dolinę epidemii do radości serdecznie bliskiego spotkania z Nim w codzienności i wieczności.

Zakazy przeciwdziałające szerzeniu się epidemii zmuszają nas do przyjmowania nadal tylko 5 osób na jednej Mszy Świętej. Pierwszeństwo mają osoby, które prosiły o polecenie swojej intencji. Msze Święte o 9.30 dziś, jutro i w przyszłą niedzielę będziemy transmitować na profilu naszej parafii (facebook.com/ArkaPana). Tam także transmisja codziennego Różańca o ustanie epidemii.

Ze względu na wspomniane ograniczenia nie będzie jutro nocnego, pokutnego czuwania fatimskiego.

Adoracja i spowiedź w naszej parafii od wtorku będą w zwykłych dla naszej parafii godzinach.

Serdecznie dziękujemy za hojność serca wszystkim, którzy w tym trudnym czasie wspierają materialnie naszą parafię przez wpłaty na konto parafii lub przynosząc ofiary do kancelarii, zakrystii albo wrzucając do skarbon w grocie i kaplicy pojednania. Polecamy się wielkodusznej pamięci parafian i dobrodziejów.

Zachęcamy do lektury nowych numerów: „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego” i „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku w Grocie przez cały tydzień.

Błogosławieństwo pokarmów w domu

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234827
Dzisiaj: 261
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,713

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu