2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

Od jutra zakazy przeciwdziałające szerzeniu się epidemii pozwalają, aby w kościele we Mszy Świętej uczestniczyło tyle osób, aby dla każdej była powierzchnia 15 metrów kwadratowych. Nasz kościół ma powierzchnię 2000 metrów kwadratowych. Na Mszę może więc przyjść jednocześnie 130 osób. W niedzielę będziemy celebrować też równolegle Msze w kaplicy pojednania, co pozwala przyjąć kolejne 20 osób.

Aby zachować dystans bezpieczeństwa w ławkach będą zaznaczona miejsca, które należy zająć. Będą one w całym kościele: przed ołtarzem, pod antresolą, za ołtarzem, na antresoli i w grocie. Zapraszamy więc do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej. Zachęcamy jednak osoby, które należą do grup podwyższonego ryzyka zakażeniem, aby pozostały w domu i łączyły się z uczestnikami liturgii przy pomocy środków przekazu. Z naszego kościoła w niedziele nadal będziemy przekazywać transmisję Mszy o 9.30 na profilu facebook.com/ArkaPana. Tam także transmisja codziennego Różańca o ustanie epidemii.

W dni powszednie Msze Święte, nabożeństwa, adoracja i spowiedź w zwyczajnych miejscach i godzinach. Jedynie Msza Święta o godzinie 11.00 będzie celebrowana przy ołtarzu głównym a nie w grocie.

W liturgii tego tygodnia: w czwartek św. Wojciecha, w piątek św. Jerzego, w sobotę św. Marka.

Za tydzień Msza o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Serdecznie dziękujemy za ofiary, którymi w tym trudnym czasie wspieracie materialnie naszą parafię wpłacając je na konto parafii lub przynosząc do kancelarii, zakrystii albo wrzucając do skarbon w grocie i kaplicy pojednania. Parafian i dobrodziejów otaczamy naszą serdeczną modlitwą.

Zachęcamy do lektury nowego numeru: „Głosu Arki Pana”, który świętuje jubileusz 25-lecia swego istnienia, „Gościa Niedzielnego” i „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku w Grocie przez cały tydzień.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234860
Dzisiaj: 294
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,746

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu