4 Niedziela Wielkanocna

Nadal obowiązują obostrzenia zapobiegające epidemii. W naszym kościele może być jednocześnie 130 osób, a w kaplicy pojednania 20 osób. Prosimy, aby zajmować tylko wyznaczone miejsca w całym kościele: przed ołtarzem, pod antresolą, za ołtarzem, na antresoli i w grocie. W niedziele w miarę potrzeby będziemy celebrować Msze Święte zarówno w kościele jak i w kaplicy pojednania. Kontynuujemy transmisje Mszy o 9.30 na profilu facebook.com/ArkaPana.

Dziś czwarta niedziela wielkanocna zwana niedzielą dobrego pasterza. Rozpoczyna ona tydzień modlitw o powołania do służby w kościele. Polecamy tę intencję modlitwie wszystkich parafian.

W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek św. Floriana, w środę śś. Filipa i Jakuba, w piątek uroczystość św. Stanisława. Z racji uroczystości w piątek nie ma postu.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w dni powszednie o 17.30, w niedziele o 17.00.

Od najbliższego czwartku wracają spotkania pogłębienia wiedzy religijnej. Ze względu na konieczność zachowania odpowiedniej odległości pomiędzy uczestnikami spotkań, będą one się odbywać w kościele. Zapraszamy w czwartki po Mszy wieczornej.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę i w kopertach, którymi w tym trudnym czasie wspieracie naszą parafię. Dziękujemy też za wpłaty na konto parafii i datki składane w kancelarii, zakrystii czy też wrzucane do skarbon w grocie i kaplicy pojednania. Parafian i dobrodziejów polecamy Bogu każdego dnia na nabożeństwie majowym i w środy na Mszy Świętej wieczornej.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, który świętuje jubileusz 25-lecia swego istnienia, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuły on nabożeństwie do Matki Bożej prymasa Wyszyńskiego. Gazety dostępne na stoliku w grocie przez cały tydzień.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234830
Dzisiaj: 264
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,716

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu