5 Niedziela Wielkanocna

Mimo, iż nadal obowiązują państwowe ograniczenia i w naszym kościele może być jednocześnie tylko 130 osób, a w kaplicy pojednania 20 osób staramy się normalnie podejmować duszpasterstwo. Zapraszamy więc do kościoła na Msze Święte w niedziele i dni powszednie zgodnie z naszym zwykłym rozkładem godzin. Także sakrament pokuty sprawujemy w kaplicy pojednania w stałych godzinach.

W liturgii tego tygodnia: w środę Matki Bożej Fatimskiej, w czwartek św. Macieja, w sobotę św. Andrzeja Boboli.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w dni powszednie o 17.30, w niedziele o 17.00.

W najbliższą środę pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Ze względu na ograniczenia epidemiczne będzie ono w kościele przy obecności 130 osób. Jeśli pogoda będzie sprzyjać można będzie również zgromadzić się na zewnątrz kościoła zachowując odpowiedni dystans. Nie będzie procesji. Różaniec po Mszy odmówimy w kościele przed Najświętszym Sakramentem. O 20.00 rozpocznie się nocne czuwanie pokutne. Będzie ono także w kościele. O północy Msza Święta.

Nabożeństwo fatimskie i Mszę niedzielną o 9.30 będziemy transmitować na naszym profilu facebook.com/ArkaPana.

Papież Franciszek zwrócił się z prośbą do całego Kościoła i wszystkich ludzi dobrej woli, aby w najbliższy czwartek każdy ofiarował według swoich możliwości modlitwę, post i dobre uczynki w intencji oddalenia do świata epidemii. Zachęcamy do podjęcia tej prośby Ojca Świętego.

Także w czwartek Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację o 16.00.

W sobotę Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka poczętego zaprasza na adorację o 10.00 i Mszę o 11.00 w intencji obrony życia.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę i w kopertach, którymi w tym trudnym czasie wspieracie naszą parafię. Dziękujemy też za wpłaty na konto parafii i datki składane w kancelarii, zakrystii czy też wrzucane do skarbon w grocie i kaplicy pojednania. Parafian i dobrodziejów polecamy Bogu każdego dnia na nabożeństwie majowym i w środy na Mszy Świętej wieczornej.

Zachęcamy do lektury: nowego numeru „Głosu Arki Pana”, poświęconego stuleciu urodzin św. Jana Pała II, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuły „Jezus zostaje” o pierwszej komunii w czasie pandemii. Gazety dostępne na stoliku w grocie przez cały tydzień.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234576
Dzisiaj: 10
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,462

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu