6 Niedziela Wielkanocna

Od dziś w naszym kościele w nabożeństwach może uczestniczyć 200 osób, a w kaplicy pojednania 40 osób. Zapraszamy więc do kościoła na Msze Święte w niedziele i dni powszednie zgodnie z naszym zwykłym rozkładem godzin. Także sakrament pokuty sprawujemy w kaplicy pojednania w stałych godzinach. Zapraszamy także na nabożeństwa majowe: w tygodniu o 17.30, w niedziele o 17.00.

Jak słyszeliśmy w odczytanym liście biskupów, jutro setna rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Jest to okazja do szczególnego dziękczynienia za osobę i posługę Świętego. Zapraszamy na Mszę Świętą o 18.00, która będzie ofiarowana jako dziękczynna za dar Papieża Polaka.

W poniedziałek, wtorek i środę na nabożeństwach majowych będziemy szczególnie modlić się o urodzaje i za kraje głodujące.

Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W nadchodzącą niedzielę Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Świętą o 17.30 ofiarowaną w intencji Kościoła, Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam ich Założyciela oraz Dobroczyńców.
Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary, którymi wspieracie naszą parafię. Dziękujemy za ofiary na tacę i w kopertach, wpłaty na konto parafii i datki składane w kancelarii, zakrystii czy też wrzucane do skarbon w grocie i kaplicy pojednania. Za wszystkich dobrodziejów modlimy się szczególnie w środy na Mszy Świętej wieczornej i nowennie do MB Nieustającej Pomocy.

Restauracja Nadzieja Cafe zaprasza na nowo od jutra codziennie od 10.00 na pyszną kawę, desery, wykwintne jedzenie oraz zakupy książek, pamiątek i dewocjonaliów

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”, poświęconego setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, w którym m.in. artykuł ujawniający, że życie Karola Wojtyły było zagrożone przed narodzeniem. Gazety dostępne na stoliku w grocie przez cały tydzień.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234860
Dzisiaj: 294
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,746

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu