Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Zgodnie z przepisami wydanymi przez władze państwowe w naszym kościele jednocześnie może uczestniczyć w nabożeństwie 200 osób, natomiast w kaplicy pojednania 40. Zapraszamy więc na Msze Święte i nabożeństwa w niedziele i dni powszednie. Również do sakramentu pokuty można przystąpić w kaplicy pojednania w stałych godzinach.

Dziś o 17.30 Msza Święta w intencjach Rodziny Radia Maryja.

W tym tygodniu w liturgii: we wtorek św. Filipa Nereusza; w piątek św. Urszuli Ledóchowskiej.

W niedzielę za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Będziemy się przygotowywać do tej uroczystości przez modlitwę na nabożeństwach majowych we wszystkie dni tego tygodnia o 17.30. Zapraszamy!

Informujemy kandydatów do bierzmowania z drugiego roku przygotowania, czyli ośmioklasistów, że została ustalona data uroczystości bierzmowania. Odbędzie się ono w niedzielę, 28 czerwca, o 16.00. Spotkanie przed bierzmowaniem dla wszystkich kandydatów z klas VIII będzie 15 czerwca o 19.00 w kościele.

Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie jakiego w tym trudnym czasie udzielacie naszej parafii. Dziękujemy za ofiary na tacę i w kopertach, wpłaty na konto parafii i datki składane w kancelarii, zakrystii czy też wrzucane do skarbon w grocie i kaplicy pojednania. Wszystkich dobrodziejów polecamy Panu Bogu w środy na Mszy Świętej wieczornej i nowennie do MB Nieustającej Pomocy.

Restauracja Nadzieja Café zaprasza na nowo codziennie od 10.00 na pyszną kawę, desery, wykwintne jedzenie oraz zakupy książek, pamiątek i dewocjonaliów

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”, w którym specjalny dodatek o Polakach ratujących Żydów w czasie wojny. Gazety dostępne na stoliku w grocie przez cały tydzień.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234824
Dzisiaj: 258
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,710

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu