Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Nasz biskup odwołał dyspensę od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej. Władze państwowe zniosły ograniczenia liczby osób uczestniczących w Mszach i nabożeństwach. Serdecznie więc zapraszamy wszystkich do naszego kościoła na Msze Święte w niedziele i dni powszednie oraz na nabożeństwa.

W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek NMP Matki Kościoła; w środę Męczenników z Ugandy; w czwartek święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W niedzielę za tydzień Uroczystość Trójcy Świętej, która kończy okres spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej. Spowiedź u nas codziennie od 6.00 do 8.30 i od 16.30 do 18.00, a w niedziele 15 minut przed każdą Mszą – w kaplicy pojednania.

Zapraszamy dziś na ostatnie nabożeństwo majowe o 17.00 a od jutra na nabożeństwa czerwcowe: w dni powszednie po Mszy wieczornej, a w niedziele o 17.00.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek godzina święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Po południu dodatkowe Msze Święte o 16.00 i 17.00.

W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od 9.00.

W niedzielę za tydzień spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca na Mszy o 8.00.

Informujemy, że bierzmowanie w naszej parafii będzie w niedzielę, 28 czerwca, o 16.00. Spotkanie dla kandydatów z klas VIII – 15 czerwca o 19.00 w kościele. 

Serdecznie dziękujemy za ofiary na rzecz naszej parafii: składane na tacę i w kopertach, wpłaty na konto parafii i datki składane w kancelarii, zakrystii czy też wrzucane do skarbon w grocie i kaplicy pojednania. Ofiarodawców polecamy Panu Bogu w środy na Mszy Świętej wieczornej i nowennie do MB Nieustającej Pomocy.

Restauracja Nadzieja Café zaprasza na nowo codziennie od 10.00 na pyszną kawę, desery, wykwintne jedzenie oraz zakupy książek, pamiątek i dewocjonaliów

Zachęcamy do lektury: „Biuletynu Informacyjnego”, nowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym materiał o Karolu Wojtyle – ojcu św. Jana Pawła II i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł „Czy w Polsce zabraknie księży?” Gazety dostępne w grocie przez cały tydzień.

Policja prosi o przestrzeżenie przed kradzieżą dokonywaną przez oszustów podszywających się pod firmy dezynfekujące mieszkania bądź pod policjantów, którzy niejako mieliby zabezpieczać gotówkę. Zdarzają się też oszustwa metodą „na wnuczka”. Policja prosi o rozwagę i informowanie o próbach takich przestępstw.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234819
Dzisiaj: 253
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,705

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu