Uroczystość Wszystkich Świętych

W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek Dzień Zaduszny, w środę św. Karola Boromeusza.

Msze Święte w naszym kościele dziś według porządku niedzielnego. Msza o 9.30 będzie transmitowana na naszym profilu facebook.com/arkapana. Na cmentarzu w Grębałowie nie będzie w tym roku ani Mszy Świętych ani procesji za zmarłych dziś i jutro.

Od dziś do przyszłej niedzieli nasza parafia włącza się w inicjatywę Różaniec do Granic Nieba. Codziennie o 20.00 zapraszamy do kościoła na wspólną pokutną modlitwę różańcową w intencji Kościoła i naszej Ojczyzny. Modlitwa będzie również transmitowana na naszym profilu facebook.com/arkapana.

W Dzień Zaduszny Msze Święte w naszym kościele będą celebrowane o: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 16.00 i 18.00. Msze o 8.00 i 18.00 będą ofiarowane w intencjach zbiorowych, które zostaną wygłoszone przed Mszą. Po tych Mszach odprawimy procesje różańcowe z wypominkami wewnątrz kościoła. W Dniu Zadusznym kancelaria parafialna nie będzie czynna.

Od wtorku w dni powszednie listopada o 17.15 będziemy odmawiać różaniec z modlitewnymi wypominkami zmarłych.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Po południu dodatkowa Msza o 16.00. W sobotę Msza wotywna o 8.00. Od 9.00 odwiedziny chorych.

Kandydatów do bierzmowania informujemy, że spotkania w grupach zostały zawieszone. Nie będą się one odbywać aż do czasu, gdy młodzież wróci do normalnych zajęć szkolnych.

W niedzielę za tydzień spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca na Mszy o 8.00.

Przyjmujemy wypominki za zmarłych. Można je składać u siostry w kancelarii parafialnej. Dziś siostra jest w kancelarii po wszystkich Mszach do południa.

Przez cały listopad, nawiedzając cmentarz, każdego dnia można zyskać odpust za zmarłych pod zwykłymi warunkami.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł „W kolejce do nieba”, tłumaczący prawdę wiary o czyśćcu. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234861
Dzisiaj: 295
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,747

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu