12 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Alojzego Gonzagi; w czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa; w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej, a w niedziele o 17.00.

W środę wieczorem zapraszamy na uwielbienie Boga Ojca i modlitwę wstawienniczą. Jest to dzień ojca. Pragniemy szczególnie modlić się we wszystkich intencjach związanych z przeżywaniem ojcostwa i relacji z ojcem. Modlitwę rozpoczniemy o 19.30. Będzie konferencja, modlitwa wstawiennicza i uwielbienie z adoracją Najświętszego Sakramentu. Modlitwę animować będą osoby związane z restauracją Nadzieja Café & Rest.

W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców na Mszę dziękczynną za mijający rok w piątek o 8.00.

W niedzielę za tydzień Msza o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja. Zapraszamy na nią wszystkich słuchaczy radia i widzów telewizji Trwam.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, a także te przesyłane na konto parafii i składane w kopertach. Zostaną one w całości przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, w którym m.in. artykuł o apostatach i możliwości ich powrotu do Kościoła oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 na os. Złotej Jesieni 16 ogłasza nabór na bezpłatne, roczne kursy kwalifikacyjne dla dorosłych w zawodach: kucharz, cukiernik, piekarz i kelner. Rekrutacja trwa do 30 czerwca. Szczegóły na stronie internetowej szkoły.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234846
Dzisiaj: 280
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,732

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu