17 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Joachima i Anny, rodziców Matki Bożej; w czwartek św. Marty; w sobotę św. Ignacego z Loyoli.

Dziś imieniny ks. Krzysztofa. Składamy mu najlepsze życzenia i polecamy go modlitwie wszystkich parafian.

Także dziś po każdej Mszy Świętej poświęcenie samochodów i innych pojazdów, z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców.

Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Do końca lipca, czyli do soboty, każdego dnia odmawiamy Litanię do Krwi Chrystusa po Mszy o 11.00.

W niedzielę za tydzień na Mszy o 8.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

Także w niedzielę za tydzień rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości. Już dziś serdecznie zachęcamy do podjęcia abstynencji w intencji trzeźwości w naszych rodzinach i całym naszym narodzie.

„Zgormadzeni na świętej wieczerzy” pod takim hasłem odbędzie się w dniach od 6 do 11 sierpnia 41. Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Zapraszamy do IV Wspólnoty Nowohuckiej, do której można będzie się zapisać w naszej parafii w dniach od 1 do 5 sierpnia, w godzinach od 17.00 do 20.00 w sali nr 2. Ze względu na obowiązek podpisania stosownych oświadczeń wymaganych prawem konieczna jest osobista obecność każdego pielgrzyma przy zapisie. Szczegóły na plakacie, stronie internetowej i na Facebooku Pielgrzymki Krakowskiej.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, który pisze o nabożeństwie pierwszych sobót oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Rozpoczynamy kolejny wakacyjny tydzień. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje a także odwiedzającym nasz kościół na wakacyjnym szlaku życzymy udanego wypoczynku. A pozostającym w mieście i przy obowiązkach sił i szczególnego błogosławieństwa.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234839
Dzisiaj: 273
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,725

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu