19 Niedziela Zwykła

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein; we wtorek św. Wawrzyńca; w środę św. Klary; w piątek NMP Kalwaryjskiej; w sobotę św. Maksymiliana.

W tym tygodniu w piątek nabożeństwo fatimskie. Rozpoczniemy je modlitewnym czuwaniem od Mszy o 11.00 do 17.30. Od 16.30 spowiedź. O 18.00 uroczysta Msza Święta z kazaniem. Po Mszy pokutna procesja różańcowa. Po procesji poświęcenie dewocjonaliów oraz dalszy ciąg modlitewnego czuwania do godziny 21.00.

W sobotę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, któremu poświęcona jest kaplica pojednania w naszym kościele. Dlatego w sobotę Msze poranne i Msza o 11.00 będą celebrowane w kaplicy pojednania. Msza wieczorna będzie w Kościele.

Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte będą jak w niedziele. Na każdej Mszy poświęcenie ziół i kwiatów. Będzie to także trzecia niedziela miesiąca. Ofiara więc z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele – remont okien pod dachem Arki.

Trwa sierpień – miesiąc trzeźwości. Serdecznie zachęcamy do podjęcia abstynencji w intencji trzeźwości w naszych rodzinach i całym naszym narodzie. Deklaracje abstynencji można wpisać do księgi wyłożonej na stoliku w grocie Matki Bożej.

Zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Wszystkim parafianom i gościom naszej parafii życzymy udanego tygodnia czy to pracy, czy wakacyjnego wypoczynku.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234163
Dzisiaj: 124
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,049

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu