2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Marka, we wtorek uroczystość św. Wojciecha, w piątek św. Katarzyny ze Sieny.

Zachęcamy do nawiedzenia Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Plan uroczystości w Łagiewnikach znajduje się w gablocie parafialnej. Młodzież zapraszamy do Łagiewnik na Mszę o 18.00 i po niej na koncert Jakuba Bartczaka, księdza – rapera.

Dziś Msza o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Jutro o 18.00 bierzmowanie w naszej parafii. Sakramentu bierzmowania udzieli ks. bp Damian Muskus. Serdecznie polecamy młodzież przystępującą do bierzmowania modlitwie całej naszej parafialnej wspólnoty.  

W najbliższy czwartek kawiarnia i restauracja Nadzieja obchodzi swoje trzecie urodziny. Z tej racji zaprasza na Mszę Świętą w czwartek o 18.00 w intencji swoich przyjaciół, sympatyków i gości.

Przypominamy, że przy naszej parafii można skorzystać z bezpłatnych porad prawnika. Dyżury w każdy czwartek o 17.00.

W niedzielę za tydzień pierwszy dzień maja. Rozpoczniemy w tym dniu nabożeństwa majowe. Będą one w niedziele o 17.00 a w dni powszednie o 17.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci.

Zachęcamy do lektury oraz „Gościa Niedzielnego”, który publikuje m.in. artykuł „Ostatnia deska ratunku” o nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego; wielkanocnego numeru „Głosu Arki Pana” i „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234277
Dzisiaj: 73
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,163

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu