5 Niedziela Wielkanocna

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Andrzeja Boboli.

Dziś na Mszy Świętej o 11.00 rocznica pierwszej komunii świętej dzieci z klas IV.

W najbliższą sobotę Wspólnota Duchowej Adopcji zaprasza na adorację o 10.00 i Mszę Świętą o 11.00 w intencji obrony życia.

Za tydzień naszą parafię nawiedzi ikona świętej Rodziny. Peregrynacja rozpocznie się w sobotę o 16.00.  Modlitwę przy ikonie rozpoczniemy różańcem o 17.00. O 18.00 Msza Święta, której przewodniczyć będzie i homilię wygłosi ksiądz z duszpasterstwa rodzin naszej diecezji. Po Mszy czuwanie modlitewne. W niedzielę ikona będzie nam towarzyszyć podczas Mszy do południa. Po południu będzie jeszcze możliwość indywidualnej modlitwy do godziny 15.00. O 15.00 wspólnie pomodlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Po Koronce ikona zostanie przewieziona do parafii MB Nieustającej Pomocy w Mistrzejowicach.

Także za tydzień przy naszym kościele kwestować będą przedstawiciele fundacji Agape organizującej pomoc materialną i wypoczynek dla niepełnosprawnych.

Msza o 17.30 za tydzień będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe: w niedziele o 17.00 a w dni powszednie o 17.30. Zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie dzieci.

Ogłaszamy ostatni w tym roku szkolnym nabór do Służby Liturgicznej. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami prosimy o zgłoszenie w zakrystii.

Ks. Piotr organizuje jednodniową, pieszą pielgrzymkę z Łagiewnik do Kalwarii w sobotę, 28 maja. Szczegóły na plakacie w gablocie. Zapisy w zakrystii. Koszt pielgrzymki 30 zł, w nim także powrót autokarem do Nowej Huty.

Ks. Jarosław organizuje wyjazd na Spotkanie Młodych 4 czerwca na Polach Lednickich. Szczegóły można poznać w zakrystii.

Na przełomie lipca i sierpnia przyszłego roku planowane są kolejne Światowe Dni Młodzieży. Tym razem w Lizbonie. Chętnych na wyjazd do Lizbony prosimy, aby zgłosili się do ks. Jarosława do końca czerwca tego roku.

W zakrystii można nabyć film z uroczystości bierzmowania.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę i wszystkie ofiary składane w kopertach i przesyłane na konto parafii. Gromadzone w ten sposób środki zostaną przeznaczone na remont okien pod dachem Arki.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego” i „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234154
Dzisiaj: 115
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,040

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu