6 Niedziela Wielkanocna

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek NMP Wspomożycielki Wiernych; w czwartek św. Filipa Nereusza; za tydzień Wniebowstąpienie Pańskie.

Dziś przeżywamy nawiedzenie naszej parafii przez Ikonę Świętej Rodziny. Po południu od 13.30 do 15.00 zapraszamy na osobistą modlitwę przed ikoną. O 15.00 wspólnie odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego i pożegnamy ikonę, która zostanie przewieziona do parafii MB Nieustającej Pomocy na os. Bohaterów Września.

Dziś Msza o 17.30 ofiarowana będzie w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe: w niedziele o 17.00 a w dni powszednie o 17.30. Zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie dzieci. W poniedziałek, wtorek i środę na nabożeństwach majowych będziemy się modlić o dobre urodzaje i w intencji krajów głodujących.

W najbliższą sobotę Ks. Piotr organizuje jednodniową, pieszą pielgrzymkę z Łagiewnik do Kalwarii. Szczegóły na plakacie w gablocie. Zapisy w zakrystii. Koszt pielgrzymki 30 zł, w tym także powrót autokarem do Nowej Huty.

Ks. Jarosław organizuje wyjazd na Spotkanie Młodych 4 czerwca na Polach Lednickich oraz na Światowe Dni Młodzieży w roku przyszłym. Szczegóły można poznać w zakrystii.

Nasza parafia planuje zorganizować piknik parafialny w niedzielę 12 czerwca. Już teraz zachęcamy, aby zarezerwować sobie czas. A chętnych do pomocy w organizacji prosimy o zgłoszenie się do ks. proboszcza.

Dziś przed kościołem kwestują podopieczni i wolontariusze Fundacji „Agape”. Fundacja organizuje wakacyjne wyjazdy rekolekcyjno-wypoczynkowe dla osób niepełnosprawnych. Dla wielu jest to jedyny w roku dłuższy wyjazd poza miejsce zamieszkania. Za wszelkie złożone ofiary fundacja składa serdeczne „Bóg zapłać” i zapewnia o szczerej wdzięczności i pamięci w modlitwie.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, który pyta dlaczego Rosjanie popierają Putina, „Głosu Arki Pana” i „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Serdecznie polecamy. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234828
Dzisiaj: 262
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,714

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu