Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek Święto Nawiedzenia NMP; w piątek św. Karola Lwangi i towarzyszy męczenników z Ugandy. W niedzielę za tydzień Zesłanie Ducha Świętego.

Serdecznie zapraszamy na ostanie nabożeństwa majowe: dziś 17.00 a w poniedziałek i wtorek o 17.30. Od środy zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. Będą one celebrowane w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej, a w niedziele o 17.00.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek godzina święta o 17.00. W piątek spowiedź od 6.00 do 8.30 i od 15.00 do 18.00. Dodatkowe Msze Święte w piątek o 16.00 i 17.00. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII w piątek na Mszy o 18.00 i na katechezie po Mszy w kościele. W sobotę Msza wotywna o 8.00 po niej różaniec fatimski. Od 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Po południu wieczór zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczniemy go różańcem o 17.15. O 18.00 Msza Święta a po niej medytacja w duchu fatimskim z indywidualnym błogosławieństwem. Zachęcamy do spisania intencji i złożenia ich u stóp Maryi.

W niedzielę za tydzień na Mszy o 8.00 spotkanie Żywego Różańca.

Ks. Jarosław organizuje w najbliższą sobotę wyjazd na Spotkanie Młodych na Polach Lednickich oraz na Światowe Dni Młodzieży w roku przyszłym. Szczegóły można poznać w zakrystii.

Na stolikach z gazetami można znaleźć obrazki ikony św. Rodziny, która nawiedziła naszą parafię tydzień temu.

Ogłoszenia, o które nas poproszono: 10 Grupa Pielgrzymkowa z parafii św. Maksymiliana w Mistrzejowicach zaprasza na pielgrzymkę rowerową do Szczepanowa 18 czerwca. Szczegóły na plakacie w gablocie. 20 Szkoła Policealna Pracowników Służb Medycznych i Społecznych przy Rondzie Kocmyrzowskim zachęca do zapoznania się ze swoją ofertą edukacyjną. Plakat na tablicy przed kościołem. 30 Zespół Szkół Zawodowych im. Tadeusza Sendzimira na os. Złotej Jesieni 2 zaprasza uczniów klas 8 i ich rodziców na piknik promocyjny we wtorek 31 maja od 8.00 do 16.00. W programie prezentacja szkoły i liczne atrakcje.

Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, który pisze o filmie „Szklany dom” broniącym dobrego imienia św. Jana Pawła II, „Głosu Arki Pana” i „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234824
Dzisiaj: 258
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,710

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu