2 Niedziela Adwentu

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Mikołaja; w środę św. Ambrożego; w czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

Przy drzwiach naszego kościoła można nabyć poświęcone opłatki i sianko na stół wigilijny oraz świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom Caritas.

Serdecznie zapraszamy na Roraty. Celebrujemy je w dni powszednie o 6.00 i 18.00. Dzieci szczególnie zapraszamy na 18.00. Prosimy, aby dzieci przynosiły na Roraty lampiony i podpisane serduszka do losowania.

Kawiarnia „Nadzieja” zaprasza i oferuje lampiony na Roraty i liczne upominki adwentowe i bożonarodzeniowe. W kawiarni także można otrzymać poświęcone opłatki na stół wigilijny.

Trwają prace przy remoncie okien w kościele. Z tego powodu w dni powszednie wszystkie Msze i nabożeństwa sprawujemy w kaplicy pojednania. Kościół ze względów bezpieczeństwa jest zamknięty. Nie ma też adoracji w grocie. Tylko w niedziele spotykamy się w kościele. Przepraszamy za utrudnienia.

Straż Honorowa Najświętszego Serca Jezusowego zaprasza na spotkanie we wtorek o 16.30 w sali nr 9.

W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze jak w dni powszednie. Na Mszach o 11.00 i 18.00 przyjęcie do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje duchowej adopcji można znaleźć na stoliku w grocie i na stolikach z gazetami. W południe ks. Piotr poprowadzi nabożeństwo „Godziny Łaski”. Będzie ono mieć miejsce w kaplicy pojednania. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia jest świętem patronalnym naszych Sióstr Służebniczek. Polecamy nasze Siostry i całe Zgromadzenia modlitwie wszystkich.

W piątek Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację o 16.00 w kaplicy pojednania i po niej na spotkanie w sali nr 9. Stowarzyszenie organizuje też pielgrzymkę na nocne czuwanie na Jasnej Górze z 10 na 11 grudnia. Informacje na ten temat w gablocie.

Zachęcamy dzieci i całe rodziny do udziału w VII konkursie na najpiękniejszą szopkę pod hasłem „Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój”.

Zachęcamy do lektury: nowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym m.in. materiały wspominające stan wojenny w Hucie; „Gościa Niedzielnego”, oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stolikach pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234156
Dzisiaj: 117
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,042

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu