3 Niedziela Adwentu

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Łucji; w środę św. Jana od Krzyża.

Przy drzwiach naszego kościoła można nabyć poświęcone opłatki i sianko na stół wigilijny oraz świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom Caritas.

Serdecznie zapraszamy na Roraty. Celebrujemy je w dni powszednie o 6.00 i 18.00. Dzieci szczególnie zapraszamy na 18.00. Prosimy, aby dzieci przynosiły na Roraty lampiony i podpisane serduszka do losowania.

Trwają prace przy remoncie okien w kościele. Z tego powodu w dni powszednie wszystkie Msze i nabożeństwa sprawujemy w kaplicy pojednania. Kościół ze względów bezpieczeństwa jest zamknięty. Nie ma też adoracji w grocie. Tylko w niedziele spotykamy się w kościele. Przepraszamy za utrudnienia.

We wtorek 13-ty dzień miesiąca. Zapraszamy serdecznie na fatimskie czuwanie modlitewne. Rozpocznie się ono Mszą o 11.00 i będzie trwało do Mszy wieczornej. Będzie ono mieć miejsce w kaplicy pojednania.

W środę o 18.00 Msza Święta będzie ofiarowana w intencji Ojczyzny zgodnie z prośbą naszego Księdza Arcybiskupa.

Grupa Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” zaprasza na miting otwarty w czwartek o 18.30 w sali naprzeciw kawiarni Nadzieja. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych problemem alkoholizmu szczególnie członków rodzin alkoholików.

Wspólnota Duchowej Adopcji zaprasza w najbliższą sobotę na adorację o 10.00 i Mszę Świętą o 11.00 w intencji obrony życia.

Po dwuletniej przerwie chcielibyśmy złożyć wszystkim parafianom tradycyjną wizytę kolędową. Będziemy wdzięczni za spotkanie w Państwa mieszkaniach. Harmonogram kolędy można zobaczyć na naszej stronie internetowej, w gablocie przed kościołem, można go też naleźć na stolikach z gazetami i zabrać ze sobą.

Zachęcamy dzieci i całe rodziny do udziału w VII konkursie na najpiękniejszą szopkę pod hasłem „Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój”.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiara z tacy będzie przeznaczona na inwestycje w naszej parafii.

Zachęcamy do lektury: nowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym m.in. artykuł o znaczeniu i symbolice dzwonów; „Gościa Niedzielnego”, oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stolikach pod organami i w grocie.

 

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234157
Dzisiaj: 118
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,043

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu