4 Niedziela Adwentu

Dziś już ostatnia niedziela adwentu. W zakrystii można otrzymać poświęcone opłatki oraz świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom Caritas.

Serdecznie zapraszamy na Roraty. Celebrujemy je w dni powszednie o 6.00 i 18.00. Dzieci z lampionami i serduszkami do losowania zapraszamy na 18.00.

Kończą się prace przy remoncie okien w kościele. Jednak jeszcze w tym tygodniu Msze i nabożeństwa sprawować będziemy w kaplicy pojednania aż do momentu, gdy prace zostaną całkowicie ukończone. Do tego momentu ze względów bezpieczeństwa kościół pozostanie zamknięty. Przepraszamy za utrudnienia.

W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Msze Święte w naszym kościele będą o 6.00, 7.00, 7.30 i 8.00. Nie będzie Mszy o 11.00 i 18.00. Spowiedź w wigilię od 6.00 do 9.00. Kancelaria parafialna w Wigilię nie będzie czynna.

Zachęcamy do zgodnego z naszą polską i katolicką tradycją przeżywania wigilii: zachowania postu, lektury opisu narodzenia Jezusa z Ewangelii św. Łukasza, wspólnej modlitwy i łamania opłatkiem przed wieczerzą wigilijną.

Pasterka w noc Bożego Narodzenia o północy. Msze Święte w Boże Narodzenie i drugi dzień Świąt według porządku niedzielnego. Ofiara z tacy na Pasterce jest przeznaczona na fundusz ratowania życia, a w drugi dzień Świąt na Uniwersytet Papieski w Krakowie. W Boże Narodzenie o 17.30 Msza Święta w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Po dwuletniej przerwie chcielibyśmy złożyć wszystkim parafianom tradycyjną wizytę kolędową. Będziemy wdzięczni za spotkanie w Państwa mieszkaniach. Harmonogram kolędy można zobaczyć na naszej stronie internetowej, w gablocie przed kościołem, można go też znaleźć na stolikach z gazetami i zabrać ze sobą.

Zachęcamy dzieci i całe rodziny do udziału w VII konkursie na najpiękniejszą szopkę pod hasłem „Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój”. Gotowe szopki prosimy przynosić do zakrystii.

Składamy serdecznie podziękowanie za ofiary złożone dziś na tacę i wszystkie ofiary składane w kopertach oraz przesyłane na konto parafii. Wszystkie otrzymane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na inwestycje w naszej parafii.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stolikach pod organami i w grocie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234818
Dzisiaj: 252
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,704

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu