Uroczystość Narodzenia Pańskiego

Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego!

Na czas świętowania Bożego Narodzenia przyjmijcie drodzy Bracia i Siostry najlepsze życzenia. Pan Jezus narodził się człowiekiem, aby wszystko, co przeżywamy w naszym życiu uczynić swoim udziałem. Pragniemy z całego serca życzyć, aby czas przeżywania tajemnicy Narodzenia Pańskiego napełnił Wasze serca wiarą, że wszystko, co Was spotka w codzienności jest w dobrych rękach i w kochającym sercu Jezusa – Emmanuela – Boga z nami.

Siostry i księża pracujący w naszej parafii

 

W liturgii w tym tygodniu: jutro drugi dzień Bożego Narodzenia – święto św. Szczepana, pierwszego męczennika; we wtorek św. Jana Apostoła i Ewangelisty; w środę Świętych Młodzianków Męczenników; w piątek Świętej Rodziny; w sobotę zakończenie roku; w niedzielę za tydzień Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki.  

Dziś Msza Święta o 17.30 będzie ofiarowana w intencjach Rodziny Radia Maryja.

Jutro Msze Święte jak w niedzielę. Składka w dniu jutrzejszym przeznaczona jest na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

W sobotę nabożeństwo na zakończenie roku o 17.30 – nieszpory a po nich Msza Święta dziękczynna. Serdecznie zapraszamy.

Po dwuletniej przerwie chcielibyśmy złożyć wszystkim parafianom tradycyjną wizytę kolędową. Będziemy wdzięczni za spotkanie w Państwa mieszkaniach. Harmonogram kolędy można zobaczyć na naszej stronie internetowej, w gablocie przed kościołem, można go też znaleźć na stolikach z gazetami i zabrać ze sobą. Woda święcona jest do dyspozycji w grocie Matki Bożej Fatimskiej.

W tym tygodniu chcemy złożyć wizytę:

We wtorek: na os. Niepodległości: 3a; 5; 8; 10; 11.

W środę: na os. Niepodległości: 6; 7; 9; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18

W czwartek: na os. Albertyńskim 13; 14; 15 i os. Kazimierzowskim 2; 3; 4; 5; 6; 8; 9

W piątek: na os. Kazimierzowskim 7

Zachęcamy dzieci i całe rodziny do udziału w VII konkursie na najpiękniejszą szopkę pod hasłem „Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój”. Gotowe szopki prosimy przynosić do zakrystii.

Zachęcamy do lektury: „Głosu Arki Pana”, świątecznego numeru „Gościa Niedzielnego”, oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety na stolikach pod organami i w grocie.

Na czas świętowania Bożego Narodzenia przyjmijcie drodzy Bracia i Siostry najlepsze życzenia. Pan Jezus narodził się człowiekiem, aby wszystko, co przeżywamy w naszym życiu uczynić swoim udziałem. W imieniu wszystkich księży i sióstr pracujących w naszej parafii pragnę z całego serca życzyć, aby czas przeżywania tajemnicy Narodzenia Pańskiego napełnił Wasze serca wiarą, że wszystko co Was spotka w codzienności jest w dobrych rękach i w sercu Jezusa – Emmanuela – Boga z nami.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234276
Dzisiaj: 72
Wczoraj: 165
Ten miesiąc: 5,162

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu