2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

Dziś, w uroczystość Bożego Miłosierdzia, zachęcamy do nawiedzenia sanktuarium w Łagiewnikach.

Grupa AA „Bez Nazwy” zaprasza na miting otwarty. W mitingu może wziąć udział każdy. Szczególnie zapraszamy osoby borykające się problemem alkoholizmu u siebie lub w gronie najbliższych. Miting odbędzie się w czwartek o 18.30 w sali naprzeciw kawiarni „Nadzieja”.

W środę, 26 kwietnia o 18.00, młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks. bpa Damiana Muskusa. Bezpośrednio przed bierzmowaniem kandydaci będą mieć trzy dni duchowego i praktycznego przygotowania. Rozpocznie się ono w niedzielę za tydzień na Mszy o 19.00, na którą serdecznie zapraszamy zarówno kandydatów jaki i ich rodziców.

Serdecznie dziękujemy za pomoc okazaną potrzebującym w naszej parafii w czasie poświęcenia pokarmów w Wielką Sobotę. Z otrzymanych darów Zespół Charytatywny przygotował paczki dla 120 rodzin.

Wszystkie osoby, które odkrywają w sobie talent muzyczny i chciałyby śpiewem chwalić Boga, a nie znalazły dotąd swojego miejsca, zapraszamy do włączenia się w tworzenie nowego chóru przy naszej parafii. Zapraszamy panów i panie w wieku od 16 do 50 lat. Spotkania chóru w środy o 19.15 w sali nr 8.

Nasza parafia planuje zorganizować pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 4-11 października. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z programem i szczegółowymi informacjami w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę oraz te składane w kopertach i przesyłane na konto parafii. Gromadzone środki zostaną przeznaczone na inwestycje w naszym kościele – remont wejścia do kaplicy pojednania.

Zachęcamy do lektury wielkanocnego numeru „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”  i „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów w Krakowie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności tegorocznych ósmoklasistów, do udziału w Dniu Otwartym, który odbędzie się w sobotę od 9.00 do 14.00 w budynku szkoły przy ul. Akacjowej 5 w Krakowie.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234149
Dzisiaj: 110
Wczoraj: 193
Ten miesiąc: 5,035

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu