3 Niedziela Wielkanocna

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek uroczystość św. Wojciecha; we wtorek święto św. Marka Ewangelisty – imieniny naszego arcybiskupa, którego polecamy pamięci i modlitwie wszystkich parafian; w sobotę święto św. Katarzyny ze Sieny patronki Europy.

W środę na Mszy wieczornej młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Dziś o 19.00 oraz w poniedziałek i wtorek o 18.00 przygotowanie duchowe i praktyczne do uroczystości.

Zapraszamy do parafialnego kina. Dziś o 13.30 film „Wojtyła. Śledztwo” a 15.30 „The Chosen” sezon 2 część 3”. W sobotę: o 16.00 „Notre Dame płonie” a o 18.00 „Wojtyła. Śledztwo”. W niedzielę za tydzień: o 13.30 „The Chosen” sezon 2 część 4” a o 15.30 „Powołany”. Darmowe wejściówki w zakrystii i kancelarii parafialnej.

Wszystkie osoby, które odkrywają w sobie talent muzyczny i chciałyby śpiewem chwalić Boga, a nie znalazły dotąd swojego miejsca, zapraszamy do włączenia się w tworzenie nowego chóru przy naszej parafii. Zapraszamy panów i panie w wieku od 16 do 50 lat. Spotkania chóru w środy o 19.15 w sali nr 8.

Zbliżają się wakacje. Młodych i dzieci zachęcamy do udziału w wakacyjnych oazach rekolekcyjnych. Zaproszenie to jest skierowane do uczniów od czwartej klasy w górę. Szczegółowe informacje można uzyskać w zakrystii.

Nasza parafia planuje zorganizować pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 4-11 października. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z programem i szczegółowymi informacjami w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do lektury „Głosu Arki Pana”, „Gościa Niedzielnego”, „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii oraz nowego numeru dwumiesięcznika „Trwajcie w Miłości”. Gazety dostępne na stoliku pod organami i w grocie.

Ogłoszenia, o które nas poproszono: w piątek o 12.00 w kościele MB Częstochowskiej na os. Szklane Domy będzie celebrowana Msza Święta w 35 rocznicę strajków kwietniowo – majowych w 1988. Solidarność Hutników serdecznie zaprasza na tę uroczystość.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234576
Dzisiaj: 10
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,462

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu