5 Niedziela Wielkanocna

Dziś po Mszy o 12.30 Męski Różaniec w procesji od naszego kościoła do Krzyża Nowohuckiego przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek św. Stanisława; w sobotę MB Fatimskiej.

Rozpoczynający się dziś tydzień, jest czasem białego tygodnia dla dzieci, które dziś przyjęły po raz pierwszy komunię świętą.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie 17.30 w niedziele 17.00.

We wtorek o 16.30 spotkanie Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa w sali nr 9. Natomiast w czwartek Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na adorację o 16.00 i po niej na spotkanie również w sali nr 9.

W sobotę pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Czuwanie modlitewne rozpocznie się od Mszy o 11.00. Od 16.30 okazja do spowiedzi. O 18.00 uroczysta Msza Święta. Po niej pokutna procesja różańcowa. Po procesji poświęcenie dewocjonaliów i kontynuacja czuwania modlitewnego do 21.00.

W niedzielę za tydzień o 11.00 pierwsza komunia dzieci ze szkoły 86. Prosimy, aby osoby niezwiązane z rodzinami tych dzieci wybrały inną godzinę Mszy.

W zakrystii można nabyć film z uroczystości bierzmowania.

Zapraszamy panów i panie w wieku od 16 do 50 lat na spotkania nowego chóru w środy o 19.15 w sali nr 8.

W sobotę 27 maja wyruszy, jednodniowa, XVI Piesza Pielgrzymka z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej. Trasa liczy 33 km. Chętni proszeni są o zapisywanie się w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Powrót z Kalwarii do Krakowa autokarami. Szczegółowe informacje na plakatach. Pielgrzymce towarzyszy ks. Piotr Waligóra.

Do końca maja przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Medjugorie, którą planujemy w październiku tego roku. Zapisać się można u siostry w kancelarii parafialnej. Wpłata pierwszej raty to 700 złotych. Pielgrzymce towarzyszy ks. Proboszcz.

Zachęcamy do lektury majowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym wspomnienie zamachu na św. Jana Pawła II sprzed 42 lat, „Gościa Niedzielnego” z materiałem na temat dobrego przeżycia uroczystości pierwszokomunijnych oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234814
Dzisiaj: 248
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,700

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu