6 Niedziela Wielkanocna

W liturgii w tym tygodniu: we wtorek św. Andrzeja Boboli; w niedzielę za tydzień Wniebowstąpienie Pańskie.

Rozpoczynający się dziś tydzień, jest czasem białego tygodnia dla dzieci, które dziś przyjęły po raz pierwszy komunię świętą. Ten tydzień to także czas szczególnej modlitwy o urodzaje i za kraje głodujące.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie 17.30 w niedziele 17.00.

W czwartek miting otwarty grupy Anonimowych Alkoholików „Bez Nazwy” w sali przy kawiarni „Nadzieja”. W mitingu otwartym mogą wziąć udział nie tylko osoby uzależnione, ale każdy zainteresowany.

W sobotę Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego zaprasza na adorację o 10.00 i Mszę o 11.00 w intencji obrony życia.

W niedzielę za tydzień o 11.00 rocznica pierwszej komunii świętej dzieci z klas IV. Natomiast na Mszy o 19.00 wystąpi chór i orkiestra bazyliki w Mogile, po Mszy dadzą oni koncert paschalny. Także za tydzień trzecia niedziela maja. Ofiara będzie przeznaczona na inwestycje w parafii.

Ks. Jarosław zaprasza młodzież na wyjazd na Spotkanie Młodych w Lednicy 3 czerwca. Można pojechać w grupie Tancerzy Lednickich albo jako uczestnik. Zapisy i informacje: stronadobra.pl/tancerze. Natomiast animatorzy naszej oazy zapraszają dzieci ze szkół podstawowych na darmowe korepetycje. Po szczegóły zapraszamy do zakrystii lub na stronę Oaza Arka na Facebooku.

W zakrystii można nabyć film z uroczystości bierzmowania.

W sobotę 27 maja XVI Piesza Pielgrzymka z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapisy chętnych w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Szczegółowe informacje na plakatach. Pielgrzymce towarzyszy ks. Piotr Waligóra.

Do końca maja przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Medjugorie, którą planujemy w październiku tego roku. Zapisać się można u siostry w kancelarii parafialnej. Pielgrzymce towarzyszy ks. Proboszcz.

Z inicjatywy fundacji „Róże Maryi” prosimy o przekazanie dla chrześcijan w Etiopii różańców, które nie są przez nas używane. Niezniszczone różańce prosimy składać w przygotowanych koszykach pod organami i w grocie. Prosimy aby temu darowi towarzyszyła modlitwa za obdarowanych, bo i oni modlić się będą za nas.

Ogłoszenie, o które nas poproszono: Parafia św. Józefa na os. Kalinowym zaprasza na pielgrzymkę do Medjugorie w terminie 19-27 czerwca. Informacje w zakrystii.

Zachęcamy do lektury majowego numeru „Głosu Arki Pana”, w którym przejmujące świadectwo matki chorego dziecka, „Gościa Niedzielnego” oraz „Biuletynu Informacyjnego” naszej parafii.

© Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie Bieńczycach. All Rights Reserved.
234858
Dzisiaj: 292
Wczoraj: 184
Ten miesiąc: 5,744

Polityka prywatnosci | Powered by L.THEME | Patronat: Katolicki.netJezuUfamTobie.eu